Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne finoman előadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne finoman előadni, hogy ne tegye le egyből a telefont ha a lányai keresik?

Figyelt kérdés

40+ os barátnőmnek 3 lánya, ebből kettő már kirepült, és a harmadik is kéthetente az apjánál tölti a hétvégét. Az utóbbi időben elég keveset találkozunk, és telefonon se gyakran tudunk beszélni a munkabeosztása miatt. 12 órázik, és bentről nem tud beszélni mert folyamatos pörgés van.

Ma is felhívtam este 8 fele, és nem beszéltünk 10 percet se már mondja, hogy hívja valamelyik lánya, és 10-ből 8x legalább előfordul, és van, hogy utána már nem is beszélünk, mert lepihen. Elfogadom, hogy fontosak neki a lányai, de attól még nem kellene egyből letennie, hanem utána vissza tudja hívni. Meg a telefonon kívül, ők héten is többször meglátogatják, nekem meg sokkszor csak ez marad.

Lányaival nem vagyok rosszban, csak ha meg is kérem őket, hogy hagyjanak kicsit beszélgetni, és később visszahívja őket, akkor tuti visszamondják neki, és én leszek a rossz.


2022. jan. 28. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Biztos, hogy hívja valamelyik lánya?
2022. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor este ér haza, mert 7-ig dolgozik. Eléggé anyás mindkettő, mert szinte egyedül nevelte fel őket.
2022. jan. 29. 00:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Miert akarsz te telefonkapcsolatot vele?

Ha szomenésed van hivj mast.

2022. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!