Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 40 éves és reggel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 40 éves és reggel és este beszél az anyjaval telefonon, ezt tudnátok tolerálni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze és engem sokkol a dolog, már azon gondolkodom hogy szakítok emiatt vele.
2021. dec. 27. 22:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Mennyi idő, ki hív kit?
2021. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kb 10-10 perc, változó. Meg sokat is chatelnek napközben is. Meg beszámol neki a napjáról
2021. dec. 27. 22:22
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát én 43 vagyok és nekem elnézi a párom.Anyam még van, apámat már nem hivhatom mert meghalt.Pedig nagyon szívesen hallanám a hangját.Csak meg egyszer.Menni nem tudok hozzá annyit amennyit szeretnék,napi 1-2*10-15 perc meg nem a világ.
2021. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy én vagyok a nő párom a férfi. De hogy ilyen gyakran hivogatja az anyját kétségeim vannak hogy igazi férfi.
2021. dec. 27. 22:25
 5/30 anonim ***** válasza:
51%

Majd ha már nem lesz anyád, akkor térjünk vissza erre!


Nekem 1 nő szólt eddig anyám miatt, 5 perc múlva nem volt a lakásban a szuka.

2021. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem is hivogatom anyámat folyamatosan és chatelek vele, meg nem is osztom meg vele a napjaimat mert nem az ő dolga. És egy férfitől ilyet látni meg sokkolo
2021. dec. 27. 22:30
 7/30 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, nem szakadt még le az anyjáról.


Komolytalan pasinak tűnik.

2021. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

Huh, ha fiad lesz, akkor is így gondolod majd? "Drága fiam, ne törődj velem ennyit, mert az igazi férfi hetente egyszer keresi az anyját, elvagyok én itt egyedül. Meg amúgyis, vajon mit gondol rólad az aktuális nőd?"


Szerintem nem ezzel mérik a férfiasságot. Kezdetnek mondjuk érdeklődj az anyukájáról, lehet, nincs senkije, rajta kívül, vagy beteg, aggódik érte.

2021. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire nem tetszik, szakíts vele (ő is jobban jár, a leírtak szerint te is).
2021. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%
Az lesz a vége, hogy a nyakatokra költözik, és évek múlva pelenkázhatod.
2021. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!