Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen srácnak csak házi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srácnak csak házi cseléd kell? Vagy tényleg az a legfontosabb egy nőben, hogy tudjon főzni és takarítani?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a videóban a srác elsőként azt említi meg a "mit szeretsz a legjobban a barátnődben?" kérdésre, hogy házias. Meg azt is mondja, hogy nagyon tetszett neki, hogy amikor átment hozzá, egyből nekiállt főzni. Egy másik videóban arról beszéltek, hogy ki miben tehetséges és a srác azt mondta, hogy a csaj a főzésben.


Oké, a házimunkát meg kell csinálni. Oké, jó az, ha nem halnak éhen. De komolyan, ezek a legnagyobb erények egy nőben? A csávó meg miért nem csinál semmit? Valami ilyesmit is említ a lány a videóban. Azért a mai világban, amikor mindkét fél dolgozik, szerintem mindkét félnek kéne tudni takarítani meg ebédet csinálni. Ha egy nő belemegy abba, hogy mindent ő csinál és kiszolgálja a férfit, úgy, hogy ő is dolgozik, az bizony vállalta a házi cseléd szerepet. (A lány is dolgozik, akkor is, ha sokaknak ez nem munka, szerintem napi 8 óráját simán felöleli)


2022. jan. 29. 07:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem fekete es fehér!

A férjem napi 12-14 órat dolgozik a vallalkozásaban (IT szektor) hogy mindenünk meglegyen! Én 8at dolgozom kb, és ezt 100%ban otthonról! Nyilván munkaidőben sok mindent meg tudok csinalni (beraknibegy mosást, mosogatógepet stb). Hetvégén pl szokott segiteni a házimunkában, de akkor én mondom neki, hogy pihenjen! A gyerekkel nyilván közösen foglalkozunk.

Viszont, ha mindketten 8 orat dolgoznánk, tutira feleznénk! (Kezdetben így is volt, aztán jött a vállalkozás)

2022. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1.: Persze ez így érthető :) De gondolom ő szeret mást is benned, nem csak azt, hogy többet házimunkázol, mint ő
2022. jan. 29. 07:31
 3/27 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező miért van az, hogy a nők tök mást mondanak a szájukkal, mint amiket aztán a valóságban látok hogy történik?


A valóságban a nők szemében egyáltalán nem előny ismerkedéskor, ha egy férfi tud mosni/főzni/takarítani. A női ismerőseim, kolléganőim, stb-k szájából sem hallok soha ilyen dicsekvéseket, hogy az ő párja mennyire ügyesen takarít vagy főz. Ellenben olyanokat hallok, hogy mennyire jól keres, mekkora ezermester és hasonlók.


A nőknek az a fontos, hogy férfiként tudjanak tekinteni a párjukra érzelmileg és ösztönileg és ehhez a mosásban vagy takarításban hozzájárulás semmit nem segít. Az 1. válaszolóval tökéletesen egyetértek, a nők sokkal szívesebben vannak egy olyan férfival, aki tőlük 2x annyit keres és végeznek több házimunkát, minthogy olyan férfival legyenek együtt, aki ugyanannyit keres, de 50-50-ben csinálnak mindent.


Ez a "végezzünk 50-50-ben otthon mindent" a nők vágyaiban jelenik meg, aztán ha egy férfi belemegy, akkor valahogy később mindig szakítás/válás lesz a vége, mert a nő nem tud már férfiként tekinteni a férfira.

2022. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%
Csak a feministák sértődnek meg azon, ha a férfi elvárja, hogy ők is végezzenek házimunkát.
2022. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Van igen, olyan ferfi, aki inkabb hazicseledet akar. Egyik baratnomnek is ilyen a parja, nem csinal soha semmit. A baratnom meg adja ala a lovat es mindent megcsinal.


Minalunk szerintem en no letemre kevesebb hazimunkat vegzek. :D Reggel beagyazok, elrakom az elmosogatott cuccokat, allatot etetek. Esetleg rendbe teszem a kanapet, ilyen aprosagok. A parom meg elmosogat, foz es a kerti munkakat is o csinalja. Takaritani felesben szoktunk, ahogy mosni ia. Nagyritkan en is fozok, de mivel 8-16:30ig dolgozom, delutan mar nincs idom semmire, mert en tanulok okj vizsgara.


Egyebkent az ilyen lusta pasikat ugy tudod a legjobban kiszurni, ha megnezed, hogy egyedul milyen korulmenyek kozt eln. A parom tiszta volt, takaritott rendszeresen, ugyhogy osszekoltozes elott is mar megbeszeltuk, hogy ki mit csinal.

2022. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
A főzés szerintem egy fontos dolog. Bő 10 évet leéltem egy olyan nővel aki nem tudodtt, és nem is igazán volt érzéke hozzá. Egyszerűen nekem volt nyűg az, hogy csináltam volna az úgymond férfi részét a dolgaimnak, vagyis a házfelújítást, vagy a kocsit szereltem stb, de nem tudtam haladni, mert hétköznap ugyan megoldottuk az ebédet, mivel befizettünk ebédszállításra. De hétvégén meg még főzni is nekem kellett ha azt akartam, hogy ehető legyen.
2022. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

2.: Akkor vagy én vagyok az üdítő kivétel, vagy te pont így látod a környezetedben, de az én környezetemben pl nem így van.


3.: Feminista akkor vagy, ha egyenjogúságot szeretnél, tehát hogy a nők is szavazhassanak, dolgozhassanak, ne a férfi legyen az úr, hanem a nőnek is legyen szabad akarata. Úgyhogy nem szitokszó ez, csak sokan félreértelmezik és azt hiszik, az a feminista, aki el akarja nyomni a férfiakat és szerintük többlet jog jár a nőknek.

2022. jan. 29. 07:48
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

Pont az ilyen mentalitás miatt egyre nagyobb erény ha egy nő házias, mert ritka a fiatalok körében. Egy nő legyen nőies, melegszivu, kedves, empatikus és igen házias. Ez nőies. A nagypofajusag, meg hogy én aztán nem főzök, az nem. Hiszen ha gyereked lesz, neki is szajalsz? Nem esne jól, főzni neki? Nincs meg benned a női ösztön, a gondoskodás.

Attól senki sem cseléd, hogy szeret gondoskodni, férjéről, gyerekéről és otthont teremt.

A férfi másban erős, mások az erényei, mást keresek egy férfiban, nem azt, hogy házias legyen.

Én szeretem a klasszikus női férfi szerepeket és sok férfi is. A kedvesseget stb visszakapod, csak mas formában.

2022. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Van különbség a "soha nem főzök" nő és a "szoktam főzni, igaz annyira nem szeretek és nem a hobbim, de elkészítem, ha nem is minden nap" nő között. Én az utóbbi vagyok. De ha a barátom ezt az egy dolgot emelné ki bennem, vagy legalább is elsők között, ő meg csak dolgozna és nem porszívózna fel vagy nem mosogatna el soha és ha csak szendvicset kap vacsira, őrjöng ahelyett, hogy ő maga összedobna egy neki tetsző vacsit 8 óra munka után (ha nem 12 órázik, most arról beszélek), az nekem nagyon rosszul esne és taszítana. A gyerek amúgy teljesen más, ő nem tud magának ételt csinálni, nem mondhatom azt egy 3 évesnek, hogy csinálj magadnak egy rántott húst, ha azt akarsz enni, de a párom jó esetben képes rá és mondani se kell neki.
2022. jan. 29. 08:34
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

8

Ha én csinalom a hazimunka 100%át, akkor ugye eltartasz?

2022. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!