Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, hogy a párom elhanyagol terhesen?

Figyelt kérdés

Igazàból nem az elhanyagol a jó szó használat mert az van a dolog mögött hogy rengeteget dolgozik. Nemrég tudtuk meg hogy babánk lesz, ès szeretne mindent megteremteni nekünk. Ezt becsülöm is benne, de kezdem azt érezni hogy eltávolodunk egymàstól. Napi 12-14 óra munka után hazajön és olyankor már nagyon fáradt. Tegnap szó szerint beszélgetés közben aludt el.

Én tényleg imádom amiért ilyen önfeláldozó, de kezdek elmagányosodni ebben az egészben ☹

Nők akik jártak hasonló helyzetben nektek mi segített? Próbáljak vele beszépni erről, vagy ez egy kötelező időszak, amit összeszorított fogakkal végig kell csinálni?



2022. jan. 30. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Örülnél, ha csak 8 órát dolgozna, de cserébe mondjuk 400 ezer helyett 250 ezret keresne? Csak mondtam most egy példát.
2022. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kell erről beszélni! Ha 0Ft-al kezdtetek babaprojektbe, akkor érthető, amit csinál, de ha arról van szó, hogy mindenetek megvan, csak az 50 ezerrel drágább babakocsira hajt, akkor felesleges.
2022. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem jól állunk anyagilag. Saját lakàs, és autò is megvan. Igazából eddig nem èltünk együtt, néhány hete, mikor úgy döntöttünk megtartjuk a babát költöztem hozzá hivatalosan. Lehet csak ezért érzem ezeket. Eddig a szüleimmel éltem, és ha itt voltam nála, akkor mindig sok figyelmet kaptam tőle.
2022. jan. 30. 15:28
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Tehát kiszakadt a gumi..

Így nincs viszonyítási alapod, ha eddig nem éltetek együtt, akkor nyilvánvalóan furcsa az, hogy vannak hétköznapok, és nem minden nap a randizásról szól.

2022. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a való világ, persze hogy izgalmasabb a randizgatás. Majd megszokod.
2022. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szültem már egy gyereket, hamarosan szülök még egyet, ugyanannak a férfinak és nem, nem az a megoldás, hogy leszopod. Kommunikáció mindenekfelett. Szülőkké válást terveztek, ez igenis komoly mérföldkő, érthető, ha megijeszti őt is és téged is, de együtt kell átvészelnetek, csapatként. Mondd el neki, hogy érzel- nem vádlón vagy számonkérőn vagy bűntudatkeltőn, csak simán a tényeket. Számoljátok át, hogy miért is dolgozik most ennyit. Beszélgessetek. Ne hagyd szó nélkül. Nem attól leszel egyedülálló anyuka, ha nem vállalod be a bdsm-et (terhesen, aha), hanem ha nem kommunikáltok és nem tudtok csapatként működni. Szülőkként márpedig ez a legfontosabb.
2022. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

#7 remek meglátások, mint férfi azonban engedd meg, h a másik oldalról is szóljak. A tàrsközösség, megbeszélés stb egy dolog, sokan élnek is így együtt. Félre járva, nulla vagy minimális szexuális élettel, sok esetben csak azért nem válnak, mert anyagilag ütne, a kényelemből elvenne, bizonytalanság jönne stb.. a megalkuvás művészete címet adnám a monológodra.

Igen, hogy a fenébe ne kéne beszélni róla. De arra nem megoldás, ha a vágy hal meg egy kapcsolatban. Igen, ezért is tenni kell. És idővel kellhet akár a bdsm, akár más.

Vagy próbálhatsz barátként élni egy házasságban, meglepődni akkor fogsz, ha jön valaki más..


Hogy a terhesség alatt kevésbé leszel vonzó, normális. Ego harc azt állítani, h nem igaz, majd barátként megbeszélitek, igen utána felpattantok a hintalóra és belelovagoltok a naplementébe..

2022. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok: én sem arról beszéltem, hogy 100% mellőzzék a szexualitást és éljenek egymással barátokként, megalkudva, csak a jelen helyzeten az pl pont nem segít, ha leszopja a kérdező a párját, amikor a kérdező érzi magát elhanyagolva (érzelmileg, figyelem-ügyileg), mert a kedvese folyamatosan dolgozik. Ezen a problémán mégis hol javítana, ha "izgalmasabb" lenne a nemi életük? Főleg egy ilyen időszakban, amikor éppen gyereket várnak. Sehol nem írtam, hogy ne figyeljenek a szexualitás fitten tartására, sőt, én is úgy gondolom, hogy ez egy fontos tényezője egy kapcsolatnak és nagyon nem szabad mellőzni, de tekintve, hogy a kérdezőék még csak most költöztek össze, nem hinném, hogy az unalmas szex lenne a probléma forrása.
2022. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

9# Oké, akkor beszéljünk nyíltan. Több warning felirat jelent meg a kérdező leírása kapcsán.

Nem is laktak együtt(nagy szerelem), a szüleivel élő fiatal tapasztatlan lány ergo.

Leírja a tényeket idegeneknek, pedig pontosan tudja h a párjával kéne ezt épp átbeszélni, valamiért mégse tudja/teszi.

Épp hogy összeköltöztek, de a férfi menekül valahova..

Erre tényleg azt tanácsoljuk neki, h beszélje meg?

Bocs, de itt alapvető problémák vannak, mit old meg és vajon miért itt mondja el nem este a hálószobában?


No offense, de 39 évesen képtelen vagyok naív, hasztalan tanácsot adni, ha látszik h alapvetően vérzik a kapcsolat.

2022. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Egyébiránt tartom, ha szeretné a pasit meg a gyereket, akkor húzzon bele, csavarja az ujja köré elsősorban szexuálisan. Mert ez a sztori baromira nem kerek.


Mondhat bárki bármit, eleget láttam és tapasztaltam ahhoz, h tudjam a beszéljük meg barátként kapcaolatok addig tartanak, amíg nem jön egy tüzes nő és borít mindent akár 1 hónapos friss házasságban.

2022. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!