Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a párom?

Figyelt kérdés

Sok ideje együtt vagyunk már. Nekem nem nagyon van tapasztalatom és rá támaszkodhatok, családomra barátokra nem. Nem igazán becsül meg, keveset találkozunk, nem nagyon dícsér. Közös nyaralásunk idén volt először több év együttlét után. Nem tudom elhagyni mert az az egy alkalom is amikor számíthatok rá megéri nekem hogy ölel. De már kezdem unni ezt a monotonitást, befásultságot. Nagyon sokan írnak nekem hogy tetszem nekik, élőben is vannak egy páran, szép csinos és okos lánynak tartanak. Sokan azt mondják én szintekkel a párom felett vagyok külsőre és belsőre is, nem hozzám való. Hogy lehetek ekkora szerencsétlen hogy kitartok mellette, ő pedig nem becsül meg. Nagyon rossz ez hogy nem változik meg miattam pedig már volt ebből konfliktus. Mit kellene tennem, semmi önbizalmam mellette, de néha mégis jó vele.

23/L


2021. okt. 20. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy mi a kérdés? Jöttél kicsit nyígni, meg sajnáltatni magad esetleg privikre vadászni?

Ha neked nem lenne jó, már rég elhagytad volna.

Mit szeretnél, hogy segítsünk?

Erősítsünk meg, hogy ne legyél ilyen szolgalelkű rongy és hagyd el végre és legyen egy kis önbecsülésed!?!

2021. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mással is lenne "néha jó"

sőt, elképzelhető, hogy "sokszor jó" lenne


félelemből valakivel maradni butaság, amit előbb-utóbb felismersz. Remélhetőleg nem 3 gyerek és közös hitel után...

2021. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak egy jobb partit.
2021. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon rossz ez hogy nem változik meg miattam"


Ha ilyen az alaptermészete, azon nem lehet segíteni. Senkit sem lehet megváltoztatni! Az már régen rossz, ha akarata ellenére a "saját képedre" szeretnéd őt formálni! Ezt ugyanis nem lehet!

Egyszerűen nem illetek össze!


"semmi önbizalmam mellette"


Jó érzés az neked, ha nincs önbizalmad mellette? Ugye nem! Akkor miért vagy vele? Mert jobb mint a semmi?

Próbáltad az érzéseidet vele megbeszélni? Ha igen, változott valami?

2021. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed hogy elhanyagol akkor elhanyagol. Az tuti hogy ennel tobb igenyed van. Amit vagy nem tud, vagy megadni nem tudja vagy megadni nem akarja. Eszerint kell tovabb gobdolkozni
2021. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!