Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen kifejezni az igényeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen kifejezni az igényeit, ramharitja az elégedetlenséget?

Figyelt kérdés

A baratom folyton mondja,hogy mennyire kivan,de altalaban nem tesz semmit ,hogy legyen folytatas is. Többször volt téma ,hogy o arra vagyik kérdezzek ra mit kivan eppen,mivel lehet kielegiteni?en pedig arra vagyok,hogy jojjon ide es tegye a dolgat vagyis elotte bujjon es vezesse fel. Anelkul nekem kb eroszak az egesz,mivel vagy az van ,hogy ide szol hogy figyelj ezt vagy azt csinaland nekem? Es mar azonnal csinalni kell.vagy pedig vegtelensegig var amig en ra nem kerdezek ,hogy szeretnel valamit?

Az egesz egy lelektelen jatek.

Hiaba modnom neki,hogy kerlek tegyel erte ha szeretned,fejezd ki kerlek egyszeruen nem kepes ra.Egy hetig sincs neha semmi amig en ra nem kerdezek,de ha nem mosolyogva leleksen csinalom akkor abbol vita van,hogy onzo vagyok es nm is akarok neki jot.Kegyetlenul erzem nagam,mert nagyon is szeretnek szexet en ha bujok hozza csokolgatom akkor csak nez ram hogy mit akarok?Aztan kb el is megy a kedvem az egesztol,hogy ilyen ertetlen ,fadarab. Mikozben o kifejezi mennyire nincs kielegitve de persze nem ennyire indirekten ,hanem jaj mar mikor volt ez vagy az stb celozgatassal,enyhe beszolasokkal.

Masoknal is okoz ez probleamat?? Vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen a pasimmal?


2022. jan. 30. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, minek vagy egy olyan kapcsolatban, amelyiknek a fenntartásának a teljes terhe egyedül rád hárul? Hagyd ott a francba.
2022. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem okoz ilyesmi problémát! Az meg szóba sem kerül, hogy őt mivel lehetne kielégíteni, csak úgy, ha az is kérdés, hogy én mit akarok, aztán ebből az egymás húzásából lesz bármi, ami lehet nem az eredeti elképzelés, de mindkettőnknek jó.
2022. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan jutottál el a párkapcsolatig egy olyan férfival, akivel ennyire nincsen meg a érzelmi és szexuális összhang?
2022. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!