Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van, hogy ezt felhányja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, hogy ezt felhányja?

Figyelt kérdés

A par hónapja megismert baratom folyton zúgolodik egy hete hogy ö nem ilyen kapcsolatot kepzel , hanem komoly kapcsolatot nem összejarogatast

Nem ertem miröl beszel , kerdeztem öt is hogy erti hogy komoly kapcsolat

Hogy beharangozzuk az imserösöknek es aludjunk egymasnal meg miegymas

En meg korainak tartom , meg ket hónapja sincs hogy ismerem

Most meg folyton erröl beszel , vege az eddigi kedveskedö hangnemnek, folyton felhanyas es elegedetlenseg van a reszeröl .

Igaz hogy elejetöl mondta hogy hazasodni akar.

Nemreg fekudtunk le es arra gondolok hogy szabadulni akar tölem



2019. febr. 14. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem arról szól,hogy az eszünkkel keresünk partnert magunknak, és menetrendszerűen betervezve haladunk előre.


Én a helyedben leülnék Vele egy tartós beszélgetésre,és ha nem tudjátok tisztázni a kérdést inkább most szakítsatok.


Vélhetőleg mindketten mást akartok. Te, logikusan,lassúbb tempót, alaposabb megismerést, Ő pedig - nem tudom miért is- már házasságról ábrándozik.


Hány éves, hogy így sürgeti az idő?

2019. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem létezik hogy igy akar megszabadulni tölem , eszrevette h mi a gyenge pontom , hogy en erre meg nem vagyok kesz es akkor ezt fújja
2019. febr. 14. 07:53
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyeregben érzi magát és irányítani próbál. Csak nehogy durvuljon a szitu.
2019. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, Te ismered jobban mint mi. Ha olyan érzésed van, hogy meg akar tőled szabadulni akkor lehet, hogy úgy van.

Akkor viszont tedd próbára! Szakits vele azzal az indokkal, hogy nagy a nyomás részéről olyasmire, amire Te még nem érzed készen magadat. Ha simán elfogadja a szakítást (esetleg színlel egy kis szomorúságot) akkor igazad volt ha pedig oda van érted akkor nem fogja hagyni, hogy szakítsatok, inkább megígéri, hogy vissza vesz.

Ha meg elfogadja akkor ne sajnáld, előbb utóbb úgyis megtalálta volna a módját, hogy kilépjen, ez már veszett dolog volt csak Te mondtad ki előbb.

2019. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem.hiszem,hogy így akarna lerázni magáról,hiszen pont azt hiányolja,hogy nem elég komoly a kapcsat.Ebből kiindulva,ha dobbantani akarna,akkor csak lelépne.Manipulálni,irányítani akar szerintem is.Megkérdezném.tőle,hogy ezzel a gyerekes durcizással akarod elérni a célod?Csak addig vagy képes kedves maradni amíg ùgy történnek a dolgok,ahogy szeretnéd?Ez nálad nem működik.
2019. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy helyzet, hogy túl tapadós, te meg még bizonytalan vagy.

Ha már most megmondja, hogy nősülni akar....na, ha ilyen pasi “ megfog”, te itt féléven belül menyasszony, utána meg feleség leszel. De ez neked nem biztos hogy jó!!

Majd telibeszéli a fejedet a hülyeségeivel...

Mondd neki, hogy idő kell neked , míg valakit jobban meg tudsz ismerni, 2 hónap után ne akarjon mindent.

Ha nem tecc neki, mehet a levesbe.

2019. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi 2 hónap ismeretség után házasodni akar, az nem komplett, én még nőként is túl gyorsnak tartom azt a tempót, amit a te barátod diktál, és állítottam is már le valakit, aki hasonlóan gyorsan akart haladni (lehet, hogy pont ugyanaz talált meg téged is, nem lepne meg), azóta mi nem beszéltünk. Nem számít, hány évesekről van szó, 2 hónap baromi kevés idő.
2019. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt. Első kapcsolatom.

Miután lefeküdtünk, ő is jött a házassággal, meg hogy vegyünk házat a falujukban. Már ki is nézett egyet. (Kb 2 hónapja voltunk együtt)

Ez nekem azzal járt volna, hogy otthonülő háziasszony leszek mindekitől távol. Semmi sincs abban a faluban, csak az anyjáék, akikkel nem jövök ki jól.

Suli, munkahely felejtve.. Túl messze lettek volna, bejárás nem megoldott.

Megbántam, hogy lefeküdtünk, szakítani akartam. Nem akartam elb4szni az életemet miatta.

Szerencsére meg tudtuk beszélni a dolgokat, már normálisabban gondolkozik. Ugyanúgy akar házasodni, de nem sürgeti, házat se akar venni már falun, inkább városban.


Beszéld meg vele te is a dolgokat, ha nem sikerül, hagyd el.

2019. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ezzel az emberrel? Még jó hogy 2 hónap után nem kéri meg a kezed ....

Be akar magának biztosítani hogy utána nyeregben érezze magát és irányíthat.

Ha tovább nyomul akkor dobd ki. Egy kapcsolatban semmit nem szabad erőltetni. Ha nem jön magától és nem örömmel akkor megette a fene.

2019. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kéz kérés még hagyján, de ha még gyereket is akarna 2 hónap után. Na onnan aztán tipli
2019. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!