Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasi ignorál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasi ignorál?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtünk el kavarni, tök jól ment minden aztán egyszer csak azt vettem észre h nem reagált az üzenetemre másfél napig pedig aznapra találkozót beszéltünk meg. Majd ezek után közölte h ne haragudjak de jajj milyen sok dolga volt, de hogy vagyok mi újság velem. Én itt felhoztam neki a témát, hogy akkor most tisztázzuk le hogy tényleg érdekeli az hogy mi van velem vagy csak nem akar bunkó lenni. Azt mondta valóban érdekli és még akar ismerni. Ezek után még chatelünk egy kicsit majd 2x is írtam neki és nem válaszolt egyikre sem ennek már 2 napja. De a sztorikat amiket kirakok megnezi. Próbálkozzak még vagy felejtsem el és tiltsam le? Miért csinalhatja ezt?

Üziket is elfogadok szívesen válasznak.

21/l



2022. jan. 30. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van neki más is.
2022. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz komolyan.

Felesleges tiltani, egyszerűen hagyd a pi.ba.

2022. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Ha akarod, megvárhatod, hogy jelentkezik-e magától, de szerintem akkor is ejtsd a témát.
2022. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
89%

Ignoràld te is.


Nem keresed, nem írsz vissza.


Annyira komoly a frici, mint a legutóbbi hasmenésem.

2022. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

kuka 🗑️

Törlés, tiltás.

2022. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van, hagyd. Nem éri meg a ráfordított időt.


Minél idősebb leszel, annál inkább tudni fogod, ki az, akivel érdemes foglalkozni.

2022. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hagyd a fenébe. Van neki más, tényleg, hacsak nem valami munkamániás őrült.
2022. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
vésd eszedbe, hogy akinek tetszel, az nem kerülget, hanem mindig keres és érdeklődik feléd
2022. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2-es valaszt irtam volna magam is.
2022. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
B terv vagy, akit érdekelsz, szán rád időt, bármennyire elfoglalt.
2022. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!