Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól sejtem hogy ebből nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem hogy ebből nem lesz jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerjük egymást.

Amikor nála vagyok minden lépésemre figyelnem kell, különben beszól valamiért.

Nem akar beszélgetni, pedig nem is ismerjük egymást.

Feszélyezve érzem magam mellette.

Voltak olyan beszólásai amikre köpni-nyelni nem tudtam...

Ha "viccel" akkor olyanokat mond, ami engem degradál vagy a himsovinizmusát tükrözi.

Visszafelé persze nem tetszik neki a vicc.

Iszonyatosan merev és görcsös tud lenni, semmit nem tud lazán kezelni.

Ha vkit érdekel, leírok priviben részletesebben pár esetet.


Nem tudnám így elképzelni az életemet vele, hogy minden lépésemet 2x meg kell gondolnom.


Nem fog változni sosem... jól gondolom?


2022. jan. 30. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem csupán az érdekelne, hogy ez az egész kaocsolat egyáltalán hogy élte meg a 3 hónapot?


A leírtak alapján, lehet bármilyen vonzó is az illető, én biztosan nem maradnék mellette.

2022. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
#2, kitalált történet, úgy.
2022. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen,jól sejted.Ne is várj tovább,ez a 3 hónap is sok volt amit rááldoztál.
2022. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Elég jóképű lehet a férfi, ha egyáltalán eddig eljutott vele a dolog, hogy már 3 hónapja ismerkedsz vele, illetve folyamatosan ezeket csinálja, amiket írtál, te pedig mégis őrlődsz a dolgon, hogy mi legyen.
2022. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Röviden: jól.

3 hónap ilyennel? Inkább 3 perc, és kuka.

2022. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

"Nem fog változni sosem... jól gondolom?"


Nem jól gondolod, fog még változni.


Lesz még ennél még sokkal rosszabb is a helyzet, ha benne maradsz.

2022. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Uh ez azért kemény. Szerintem nem fog változni. Jöhet privibe 1-2 konkrét is ha gondolod.
2022. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után "sejted"? És gyakorin vársz megerősítést? Nincs magasan az önbecsülésed, ugye?
2022. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha belvárosiak vagytok, váljatok el békével, ha kültelkiek, akkor tartsd magad a hagyományokhoz és késeld meg a francba.
2022. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló cipőben (teljesen passzol arra, amiket írtál), de én már randizgatás alatt gondolkodtam azon,hogy hagyni kéne (egyszer mondtam is, hogy nekem ez így nem megy, de végül összejöttünk). Én ha valakit megismerek, hajlamos vagyok nagyon csak a jóra koncentrálni, de végül hol én, hol ő akarta abbahagyni a dolgot, míg fél év után sikerült csak. Kötődtem hozzá, és fájt egy rövid ideig, viszont életem legjobb döntésének tartom, teljesen el volt nyomva az igazi énem a hosszú hónapok alatt.


23/N

2022. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!