Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A flörtöket el kell nézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtöket el kell nézni egy kapcsolatban, mert ilyen az élet?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon olvasok a nonverbális kommunikációban testbeszédben.


Óhatatlan, hogy alapbol az egyik nem játsza a fejét a másik nemnek, akkor is, ha konkrétan nem akarnak semmit egymastol.


Nagyon ritka az ha pont olyan barátom van, aki nem fogja/veszi a jeleket.


Olyanokrq gondolok pl mikor megjelenik egy masik nő, hirtelen kihúzzák magukat, vagy felhajtják a gallért vagányan, vagy hirtelen felvillanyozva (megörülve)neki állnak rá mosolyogni, (holott nem is ismerik)es ilyen apróságok.


Zavarnak olyan dolgok is, mikor pl egy pultos elkezdi a haját simogatni dobálni a barátomnak", aki meg pozitívan reagál ezekre. Ugy erzem egy másik nőnek soha nem az jön le mintha a barátom engem szeretne, hanem teljesen màs.

Vagy amikor bemutatom vmi lanybarátomnak is ilyen, hogy azt érezteti a masikkal hogy tetszik neki, stb.


Holott:

Valojában nem is tetszik neki pl a pultos, nem akar tole semmit, engem szeret, a bnőmnek barátja van es elvből se nyomulna rá, stb stb


Szoval mindezek csak amolyan nonverbális/mentális flörtök konkrét cèl nélkul, tehát csajozási szándék nincs mögötte.

Ezek az èletben ilyen apro, szót sem érdemlő pillanatnyi mozzanatok, amikkel nem kellene foglalkoznom sem, észre se venni.



De elrontják az egész estémet is..

Hogyan legyen vak?



#nonverbalis flört
2022. jan. 31. 08:12
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
*élvezni
2022. jan. 31. 09:05
 12/56 A kérdező kommentje:
Szoval ez pszichologusokra pláne jellemzo, amirol irtam. Hogy tul sokat látnak. Es az zavaro.
2022. jan. 31. 09:06
 13/56 anonim ***** válasza:
26%
De te nem pszichológus vagy, hanem túlérzékeny. Pszichológiához nekem van közöm és ezeket fel is ismerem, de tudom a helyén kezelni.
2022. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk egy eset volt amikor a kasszás kezdett ki a párommal, ő meg görgette a beszelgetést tovább. Kb 2 percig csendesen figyeltem nagy vigyorral az arcomon. Aztán megkérdeztem a párom hogy akkor a hölggyel.szeretné tölteni az estét vagy velem, mert én senkivel nem fogok versengeni, többre tartom magam ennél. Elindultam a kocsihoz a parkolóba, mondtam hogy kb 3 perce van kiérni én utána elmegyek.
2022. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

14 igen ilyesmikrol van szo.

Örülök, hogy valakinek átment.

2022. jan. 31. 09:35
 16/56 anonim ***** válasza:
36%

Mindenkinek átjött, hogy mit akarsz, de a 14-es példája konkrét volt, te pedig tekinteteken (anyám…) feszengsz. Plusz behozol valami teljesen fals példát egy bukott pszichológusról. Egy képzett pszichológus azt is levágja rólad a kommunikációd alapján, hogy melyik társadalmi osztályból jössz, milyen a lehet a kötődési mintád, milyen régióban élsz (nyelvjárás alapján), milyen a kapcsolatod a másik nemmel + szüleiddel.


Ez azért nem ugyanaz, mint hogy “Jaj, a kasszás Borira úgy(?) nézett a Józsi és nem küldte el a francba, hanem beszélgetett is vele.🤬🥶😱😨😡😰🥵”


Érzed a különbséget?

2022. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Rolam a rebdorsegi pszichologus valami olyasmit mondott hogy tulteng az önértékelésem. Vagy ilyesmit valami szakertoi szavakkal.


Ami amugy pont forditva van..de nem vitatkoztam vele.


Ennyit a pszichologusokrol mi jön le nekik, meg mi nem.


A gyk meg mindig alul ítél ami a státuszomat illeti.:D

2022. jan. 31. 09:47
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kis apró dolgokat megfigyeltem magamon és sokmindenkin. De olyan helyeken, olyan közegben és olyan embereken, akik a normálisabbak közé tartoznak. És ebbe beleértem magamat is. Mert én amire gondolok, hogy egy nőre nem úgy mosolygok, mint egy férfira, nem ugyanazt a vicces megjegyzést teszem a pultoslánynak, mint a pultosfiúnak. De! Szerintem kultúráltsági szinttel egybefüggően van egy határ. A pultoslánynak, ha kedves velem és pl. nagyon pörgős az estéje, annyit mondok, hogy "köszi, kitartást!" és mosolygok kedvesen hozzá. Vagy bármi hasonló szituációban mondok egy kedves szót, vagy csak mosolygok rá egyet és kész. 2 másodperc múlva már a saját dolgommal foglalkozom. Ha mellettem van a párom, akkor meg érződik a szituáción, hogy egyáltalán belefér-e, hogy hozzafűzzek valamit, vagy csak a szokásos kedvességet hozzam.

De sose állok le nyájaskodni, célozgatni, nem sündörgök az idegen nő körül több percig. Nem akarok semmit mástól, csak kedves lenni, és jó élménnyel távozni, hogy szimpatikus emberek voltak.

Ezzel szemben érezhető, ha valaki direkt flörtöl, úgy tesz, mintha a barátnője ott se lenne, az alap kedvességen túlmegy és érezhetően "nyomul" a másikra.

A kettő nem ugyanaz szerintem. Nagyon nem. Szóval az a kérdés, hogy túlérzekeny vagy arra, hogy egy pasi kihúzza magát és mosolyog, ha egy idegen nő odakerül valahogy, vagy egy büdös bunkó, és a barátnője mellett is nyomul rá? Mert a kérdésben előbbi van kifejtve, aztán később olyat írsz, hogy konkrét nyomulás zavar és olyan, mimtha nem is téged szeretne.

A mosolygás ne zavarjon, a percekig tartó flörtölés igen. Vagy neked nem ilyen egyszerű?

2022. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
91%

17:


Mert a kriminálpszichológus nem erre való.😅


Az SZTK-sok egy része pedig pláne.

2022. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

Köazi 18


Ezt a határt nem érzem valahogy.

Ugy érzem mintha azt fejezné ki másik nőnek hogy szép vagy tetszel nekem a párom mellett.

A másik nőnek bók-ként csapódnak le dolgok. Hízelgően hatnak.


Holott lehet tenyleg csak arrol van szo hogy szimplan csak szimpatizálás a lényeg.


A rendorsegi pszichologus már irt rolam szakvéleményt.pont. ezen nincs semmi vicces. A tobbi pszichologus hülyébb mint azok.

Nagyon semmi a szakértelmük az igazságügyiseknek.

2022. jan. 31. 09:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!