Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A flörtöket el kell nézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtöket el kell nézni egy kapcsolatban, mert ilyen az élet?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon olvasok a nonverbális kommunikációban testbeszédben.


Óhatatlan, hogy alapbol az egyik nem játsza a fejét a másik nemnek, akkor is, ha konkrétan nem akarnak semmit egymastol.


Nagyon ritka az ha pont olyan barátom van, aki nem fogja/veszi a jeleket.


Olyanokrq gondolok pl mikor megjelenik egy masik nő, hirtelen kihúzzák magukat, vagy felhajtják a gallért vagányan, vagy hirtelen felvillanyozva (megörülve)neki állnak rá mosolyogni, (holott nem is ismerik)es ilyen apróságok.


Zavarnak olyan dolgok is, mikor pl egy pultos elkezdi a haját simogatni dobálni a barátomnak", aki meg pozitívan reagál ezekre. Ugy erzem egy másik nőnek soha nem az jön le mintha a barátom engem szeretne, hanem teljesen màs.

Vagy amikor bemutatom vmi lanybarátomnak is ilyen, hogy azt érezteti a masikkal hogy tetszik neki, stb.


Holott:

Valojában nem is tetszik neki pl a pultos, nem akar tole semmit, engem szeret, a bnőmnek barátja van es elvből se nyomulna rá, stb stb


Szoval mindezek csak amolyan nonverbális/mentális flörtök konkrét cèl nélkul, tehát csajozási szándék nincs mögötte.

Ezek az èletben ilyen apro, szót sem érdemlő pillanatnyi mozzanatok, amikkel nem kellene foglalkoznom sem, észre se venni.



De elrontják az egész estémet is..

Hogyan legyen vak?



#nonverbalis flört
2022. jan. 31. 08:12
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
A kerdes arrol szolt hogyan kezeljem, hogyan jöhetnék ki a szitukbol emelt fővel meg stb.
2022. jan. 31. 11:19
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nem ilyen. Tudom ritka szerencsém van vele, de magától azt mondta vakságot is fogad a hűség mellett. Ez volt az egyik ok amiért tudtam hogy nekem ő lesz az igazi.
2022. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
91%
Akkor miért nem maradsz egyedül? Nem való neked perpillanat kapcsolat.
2022. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
43 parkapcsolati a kerdes. Tokmindegy, hogy multban jelenben vagy a jovoben vagyok ilyennel.
2022. jan. 31. 11:27
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem ilyen. Exeim között volt pár ilyen és nekem is be akarták azt a hülye maszlagot adni, hogy a férfiak ilyenek. Nem, nem ilyenek. A férgek ilyenek.


Egy percig se maradj olyannal, aki mellett szégyent érzel a viselkedése miatt.

2022. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, hogy off...


Pontosan, akkor hány pasija volt valakinek, aki "virágról virágra röpköd"? :o


Nekem összesen két exem volt 30 évesen, és ebből az egyik egy gimis szerelem, akivel talán 2x1 hónapot jártunk...

2022. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Ez de nem semmi.

R.bancizzuk a kerdezot ha 2 pasinál tobb baratja volt eddig :D

👏👏

2022. jan. 31. 11:48
 48/56 A kérdező kommentje:
Jelzem: Már mindent támadásnak veszek a kérdésem alatt.
2022. jan. 31. 11:48
 49/56 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a mi problémánk, hanem a tiéd.
2022. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
18as vagyok. Te magad írtad le, hogy nem tudsz különbséget tenni a kedvesség és a nyomulás között. Ergo nem bízol a párodban, nem kommunikáltok erről megfelelően, az önbecsülésed nem a megfelelő szinten van, és kötődési problémáid vannak. Lehet ennek a gyökere szülőkkel való kapcsolatban, múltbeli traumában van. Ezt neked fel kellene ismerni, kezelni, rendbe jönni a dologgal. Nem az itt leírtak alapján a semmi infóval jövő kommentekre hallgatni, miszerint vagy te vagy a hibás vagy a pasi egy féreg.
2022. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!