Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, még szórakozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, még szórakozzak és kicsit, legyek egyedül vagy menjek bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy 4 hónapja szakitottak velem, nagyon megviselt hosszú és mély kapcsolat volt (2,5 év)

szakitás utani első 1-2 hónap nagyon rossz volt aztan egyre "erősebbnek" éreztem magam, oodaig jutottam ,hogy beszélek egy lánnyal

kajakra... Minden megvan benne amit kerestem az előzőben sőt... Még is olyan furán érzem most magam, egyszerűen nem vagyok szerelmes és ott van bennem az is hogy még mindig az exemre vágyok legbelül.. kavarog bennem a két érzés, tulajdonképpen három... Szakitás után úgy voltam most egy darabig egyedül leszek és megtanulok egyedül is boldogulni minden téren, még egy kicsit bulizok stb... Közben hiányzik is még mindig az exem és a jelenlegi lány pedig mondhatni tökéletes.. Ez tipikus az a helyzet amikor végleg elkell engednem és akkor talán szerelems lehetek ?


Vagy mit kéne tenni ? Össze vagyok zavarodva..


23F



2022. jan. 25. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Amit akarsz
2022. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Sose értettem mi a herének rágódni azon ami elmúlt? Ráadásul 4 hónapja. Mi vagy te valami kislány?
2022. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem engedted el TELJESEN az exed ne kezdj bele új kapcsolatba
2022. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz semmit az exedtol és elhatarozod, hogy lezarod, akkor haladhatsz az új lánnyal lassan. De ha csak azért kell, hogy legyen valaki, és eszed ágában sincs lezárni a múltat, akkor kérlek be tedd tönkre a lányt és ne menj bele.

Nekem meg másfél év után is faj az előző szakitasom, pedig túl vagyok a srácot, nem vágyom rá de egyszerűen emberi meltosagomban olyan melyen meggyalázott, hogy nem fogom egyhamar túl tenni magam ezen. Mégis van párom, akit szeretek és imádok, az extől meg nem akarok semmit.

De ha kellene meg az exem es vele akarnék megint összejönni, akkor nem lennék a mostani párommal, mert nem akarnám átverni.

2022. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele új kapcsolatba, amíg ennyi minden kavarog benned. Ha összejössz a lánnyal, akkor megint csak új érzések keletkeznek, amikkel meg kell birkózni, és szerintem a lánynak nagyon rossz lenne - es neked is - ha az ex után sírnál, amíg vele vagy. Neki is és magadnak is csalódás lenne. Szerintem vazold a helyzetet a lánynak, és ismerkedjetek még sokat, de ne kezdjetek el hirtelen járni, a szerelem nem így működik
2022. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Vagy zárd le teljesen az előzőt vagy bele se kezdj az újba. Nem hiányzik az új lánynak a csalódás és sérülés.
2022. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy azért érzem ezt az exem miatt

mert ő pontosan azt csinálta amit én nem akarok

előttem együtt volt élete első szerelmével kb 2 évig

a csávó megcsalta stb stb pár hónapra rá össze jött velem, én mindent megadtam neki és fülig szerelmes voltam, aztán azért mentünk szét mert kinyögte hogy neki nincs szüksége erre és már rég ezen agyalt hogy ő egyedül akar inkább lenni. Nagyon sokat beletettem a kapcsolatba úgy hogy mindig is éreztem hogy nála valami nem 100as, önértékelési problémáim lettek, teljesen kihasználva éreztem magam, konkrétan összecsomagolt és pikk pakk elment és hozzám vágta hogy vegyek egy kutyát,cicát vagy ismerkedjek és jobb lesz xddddddddddddd szóval nem is inkább az hogy utána sírok hanem ugy érzem elvett 2 évet és nem tudtam sokáig mire vélni hogy mit kell nekem ebből tanulni és inkább csak az egyedüllét ami rossz szerintem mert ez igy nagyon szarul jött ki biztos megértitek. Azt hittem majd visszajön, vártam rá 2-3 hónapot de nem így lett.

Sikerült azért megerősödni egy kicsit csak úgy érzem mintha elzártam volna magamtól ezt a szerelem érzést... ÉS nem tudom hogy azért mert most nicns szükségem erre és mennem kell tovább egyedül vagy azért mert az exem ilyen "lyukat, űrt" hagyott bennem..

2022. jan. 25. 12:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó úton haladsz a felé, hogy feldolgozd ezt az egészet, mert tök logikus dolgokat írtál az utolsó kommentben. Szóval látod a tanulságokat meg minden, viszont szerintem kell még ido, egy pár hónap, hogy a sebek tényleg begyogyuljanak, és hogy legyen ideje felfogni rendesen az agyadnak, hogy egy ilyen ember miatt nem szabad elvenned más emberektől a bizalmadat, mert szerintem főként itt az sérült. Tapasztaltabb lettél, jobban meg tudod ismerni, es válogatni az embereket mostmár, ergo kevesebb olyan embernek szavazol bizalmat, aki nem érdemli meg. Szóval egy kis idő még, és jó lesz, meg gondokkozz ezen.
2022. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem idősebb nőt keress, úgy 26 felettit. Az alatt sok lány csak szórakozni vágyik még, te meg komolyabb fiúnak tűnsz.
2022. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát figyelj már majdnem közös vállalkozást inditottunk ezen kivül elég jo munkám van sok lehetőség lehetett volna, már az összeköltözés volt a cél idén. gondoltam betöltjük a 24et meg is kérem a kezét erre 1 nap leforgasa alatt gatya mindennek és válaszolni se válaszol semmire :D Mit gondoljon az ember?

Hát igazaból ez a jelenlegi 22, de ő totál más.. vagyis most annak látszik

franc se tudja már mi a jó vagy a helyes

2022. jan. 25. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!