Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszahozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahozni azt az állapotot, amit a féltékenységgel tettem tönkre?

Figyelt kérdés

Idilli kapcsolat: mindent megtett ertem, oda vissza volt ertem, latszott hogy full szerelmes. Aztan elkezdtem feltekenykedni (oktalanul..)

Eltelt fel ev, es csak van mellettem, mar nem kivan annyiszor, nem er hozzam annyit, nem csokol meg szinte mar abszolut.. mondja neha h szeret, de nem latom, nem erzem.

TUDOM. En csesztem el a viselkedesemmel, erre mar rajottem, a kerdesem az lenne hogy akik voltak mar ilyen helyzetben, vagy esetleg a masik oldalon voltak, mit kell tennem hogy kell viselkednem hogy ujra ugy alljon hozzam a parom ahogy a kapcsolat elejen?😭

Tavolodjak el? Ne foglalkozzak vele? Napkozben irjak ritkan neki?

Azt latom minel inkabb kozelitek, sok vagyok neki..

Egyutt elunk amugy..


2022. jan. 31. 09:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kértél-e már?
2022. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze , sot mondtam is neki hogy belatom h elcsesztem de attol a sok bsztatastol egyszeruen azt latom h kezdek mar erdektelen lenni szamara :/
2022. jan. 31. 09:31
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy. Ezek vagytok Ti nők. Ha a pasi megbízható akkor is rá kell akasztani azt hogy biztos félrekúr.
2022. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És mit mondott erre?
2022. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud ertelmes valaszt adni KONKRETAN a kerdesemre azt megkoszonnem😊
2022. jan. 31. 09:42
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak arra tudnak hagyatkozni amit te látsz, akkor túl sok konkrétat nem tudunk mondani. Tudni kéne, hogy áll a dologhoz a párod. Te lehetsz elfogult, mert most eleve parázol azon, hogy ennek már annyi, miközben a párodnak meg csak egy kis idő kell, hogy apránként "merjen" újra nyitni feléd.

Az egyetlen konkrét amivel erre szolgálni lehet, hogy azt ne várd, hogy egy jajj bocs után instant tiszta lap van. A másiknak még meg kell győződjön, meg kell eméssze, ez pedig idő. Addig meg nyilván mem lesz olyan, mint előtte.

2022. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Ajánlj fel olyan dolgokat neki, amikért eddig hisztiztél, például, adj neki x összeget, hogy menjenek el kikapcsolódni a fiúkkal, lepd meg ajándékkal, főzd a kedvenceit, adj neki szabad teret. Nagyon fontos, hogy most sok szabadidőre van szüksége, mert már arra is harap, ha te sokat közeledsz (értsd: idegesíted őt). Bizakodjunk abban, hogy még nem késő.
2022. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
Pedig a hármas válasza ennél konkrétabb és hitelesebb nem is lehetne, pont emiatt közel 0%
2022. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Köszi 8-as. 3-as voltam.
2022. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj hogy az ilyen nők akik ennyire féltékenyek meg korlátozóak pont azok akik elsőnek félrekúrnak...
2022. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!