Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos hogy emiatt nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy emiatt nem tudom hogy kezeli a pénzt?

Figyelt kérdés

Igazán szerencsések vagyunk hogy nagyon sokat tudnak segíteni nekünk a szüleim. Sok mindent vesznek amit nem engednek kifizetni, mivel nincs jogsink sokszor elvisznek ahova kell stb..


Szinte nem is kell költeni semmire max amit magunknak akarunk.

Én szinte az egész fizumat el tudom tenni addig barátnőm nem igazán pakolgat félre..együtt élünk külön kasszán.


Normális h ezek miatt nem igazán töri magát h spóroljon és valójában,alapból nem úgy kezeli a pénzét mint mint most?


2022. jan. 31. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha külön kasszán vagytok, akkor nincs közötök egymás pénzéhez.

Ha gyűjtötök valamire, akkor az meg kéne beszélni.Meg persze azt is, hogy havonta mennyit kéne félretennetek a cél érdekében és ezt valahogy bizonyítani is tudni kéne.

2022. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Itt semmi normális amit leírtál
2022. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális, a szüleiden élősködik. Miért engeded, hogy kihasználjon?
2022. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen normális, ne szólj bele mit csináljon a pénzével. Amíg külön kassza semmi közöd hozzá.

Jól kihasználod a szüleidet amugy.

2022. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat akkor működik hosszú távon, ha pénzügyileg is összeilletek, egyformán bántok a pénzzel.


Nem tudom, milyen távról van szó, amit úgy értékelsz, hogy ennyire eltérően kezeltétek a pénzt, fél évről vagy 12 évről, az sem mindegy.


Az biztos, hogy ha neked az első, amire költesz pl. az a művelődés és a lakhatás, és sose lennének emiatt lakhatási problémáid például, neki meg ez annyira utolsó, hogy sose jut rá, és most is, és 35 év múlva is földönfutó lenne, ha rajta múlna, akkor ez nem stimmel.


Akkor mindig máson fog élősködni, ahogy most is.

Csak gondold el, ő nem érzi, hogy nem illik ennyi mindent elfogadni és az ő dolga volna megteremteni a lakhatását, ill. a szülei nem érzik, hogy nekik kellene segíteni őt? Nem égne a pofád, vagy a szüleidé hasonló helyzetben? Hát akkor a másik oldalról sem kellene eltűrni ezt egy határ után.

2022. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Savlekotő ***** válasza:
68%
Külön kassza,ő dolgozott érte,nem elég neked a szüleiden élősködni?
2022. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Miert nem azzal foglalkozol, hulyenek nézed a szuleidet?
2022. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Neki legalább a saját szülei, ha segíteni akarják a saját gyereküket, és megtehetik, hadd tegyék, szerintem sokan örülnének neki. Az senkit nem zavar, hogy a lány élősködik olyan embereken, akikhez semmi köze?
2022. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Élősködni nem Élősködik mert ő megvenné magától ami kell,de szüleim nem értenek a nemből és h köszönjük de nem kell ..


Hiába próbálom megbeszélni velük semmi változás

2022. febr. 1. 08:03
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi már nem sokáig éltek együtt, előbb vagy utóbb észbe fog kapni. Te a szüleiden élősködsz - megint kihagytad a sztoriból, hogy nem dolgozol, csak kapod az alamizsnát a szüleidtől, a főállásod meg az, hogy itt szidod naphosszat a barátnődet, erre vagy csak jó :D

Takarodj már innen, baromi unalmas vagy és még mindig te vagy a szardarab a sztoriban, hiába csikarod ki a szimpátiát a kamuiddal azoktól akik nem ismernek fel :D

2022. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!