Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem igényli a napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem igényli a napi kapcsolatot, ez rendben van vajon?

Figyelt kérdés

Régebb óta ismerjük egymást, de 3 hónapja lett csak intimebb a kapcsolatunk, viszont nem igényli a napi kapcsolattartást. Nem beszéljük meg aznap kivel mi történt.

Én szeretnék beszélgetni mindennap, van hogy beszélünk, de van hogy 1-2 napig nem.

Minden ember más, ezért nem gondolom, hogy ez nem lenne normális vagy nincs esély a változásra.

De ez mennyire van szerintetek(!) rendben? Mennyire kellene vele türelmesnek lennem? Mi hiányozhat? A szerelem? Meddig kellene várnom a változást remélve?

Én nő vagyok ő férfi, inkább férfiak véleményére lennék kíváncsi.



2022. jan. 31. 23:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
1-2 napig nem beszéltek egyáltalán? Szerintem az nem okés. Férfiként azért minimum tudjam, hogy mi van vele, és érdekel, hogy milyen napja volt, ha még mélyebb beszélgetést nem is igénylek abban a pillanatban.
2022. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Sztem másik férfi is van a képben
2022. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1/1

Ritkábban van olyan, hogy 2 napig, de gyakran van olyan, hogy 1 napig nem beszéltünk.

Félek ez nem is fog változni. Hisz 3 hónap alatt ki lett volna alakulnia, hogy érdekelje velem mi van napi szinten.

Lassabban megnyílós típus, keveset beszél a privátabb életéről. Gondolom a rossz tapasztalatok.. ez talán változik, ha időt adok neki.

2022. jan. 31. 23:59
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
2es, szted homár?
2022. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem szerelmes
2022. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nincs más nő a képben, férfi főleg nem. Haha
2022. febr. 1. 00:00
 7/27 anonim ***** válasza:
24%
Más nő, félreolvastam. Miért biztos benne, h nincs 3. Fél?
2022. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Magamból kiindulva nem tudnám ezt elviselni. Nekem speciel kell a napi szintű kommunikáció egy komoly kapcsolatban. Jó persze kimaradhat 1-1 nap, ha úgy alakul, de amit te leírtál az nekem elfogadhatatlan lenne.

Objektíven nézve a dolgokat pedig mindenki olyan partnerrel legyen, aki számára megfelelő, akivel "megelégszik". Véleményem szerint ezekben a fontos dolgokban egy felnőtt ember nem fog megváltozni, vagy az már régen rossz, ha nem magától akar változni, hanem mert a másik ráerőlteti.

Neked nem ez kell, te nem erre vágysz, szerintem nem ő a te embered. Hidd el, ha olyannal vagy, aki hozzád való, azt érezni fogod. Ennyi alapján ez a véleményem.

29/F

2022. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez nem normális. Nincs oda érted, esetleg lehet kettős életet él vagy megcsal. Vagy ez a 3 egyszerre.
2022. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok.

8/ talán nem érzi még olyan komolynak. De igazad van.

2022. febr. 1. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!