Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tud működni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud működni egy párkapcsolat, ha mások a felek céljai az életben?

Figyelt kérdés

Én ki fogok menni külföldre mesterre, de a párom maradna itt doktorálni. Én nem adnám fel miatta az álmaimat, de azt se várom, hogy ő ezt értem megtegye. Tegnap szembesítettem ezzel, és mondta, hogy annyira szeret, hogy kijönne velem. Ugyanakkor tudom, hogy így az ő álmai kb teljesen ellehetetlenülnének mellettem, szóval mondtam neki, ezt meg fogja bánni. Úgy váltunk el, hogy még agyalunk ezen.

Szerintem nem fair, ha így tovább húzzuk az egész kapcsolatot. Ha egyik fél feladja az álmait, annak nincs jó vége. Bármennyire is szeretem, én azon a véleményen vagyok, hogy inkább most okozok neki (és magamnak) fájdalmat a szakítással, de cserébe kiteljesedhet abban, ami érdekli.

Mit gondoltok erről? Van tapasztalatotok hasonló helyzetből?

N



2022. febr. 2. 10:51
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Lényegtelen a felállás, és tanácsokat adnunk. Te már érdemben döntöttél.

Ha én idehaza doktorálnék, a férjem meg mondjuk mint mérnök, kihívnák Finnországba, 4 évre, biztos emiatt nem válnánk :D

Eszünkbe se jutna. Megoldjuk...egy másodpercig se éreznénk, hogy na, itt a vége mindennek, mint a botnak.

2022. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A célotok jelenleg ugyanaz, a tanulás. Ha biztos alapokon nyugszik a kapcsolatotok, akkor távkapcsolatot meg lehet próbálni, maximum nem megy, 2 év alatt kiderül. Ezért én nem szakítanék, és nem is hagynám, hogy velem jöjjön, csinálja a saját dolgát.
2022. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
És ha annyira szeret, akkor miért nem próbáljátok meg a távkapcsolatot? Vagy te nem szereted annyira? Nem írtad, hogy külföldön is tervezel maradni, 1-2 évről van akkor ezek szerint csak szó.
2022. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs ilyen tapasztalatom. De ha annyira stabil a kapcsolatotok, meg szeretitek egymást, hogy még áldozatot is képes lenne hozni a másik, akkor a távkapcsolat miért nem opció? Miért egyből szakítás? Nekem a legjobb barátságom volt ilyen távbarátság pár évig, és csak megerősödött. Tudom, hogy nem ugyanaz a kettő, de na, lehet ugyanúgy ápolni egy kapcsolatot távban is, meg támogatni a másikat, kivéve ha nem bízol meg a másikban kellőképpen, és úgy vagy vele, hogy majd megcsal.
2022. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Igy, hogy neked az a célod, hogy a párodat lepattintsd (Az ideologiát hagyjuk!!! Az csak a blabla.)A PÁRKAPCSOLATOTOK NEM FOG MÜKÖDNI!
2022. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne doktorálhatna külföldön?
2022. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cpt_Obviously ***** válasza:
Itthon 2 év a mester és sok PhD is ha jó a kapcsolat 2 évet aminek kb a felében ott sem kell lenni ki lehet bírni.
2022. febr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!