Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud működni a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud működni a szex, hosszú évek után? Bovebben lent

Figyelt kérdés
A leghosszabb kapcsolatom masfel eves, de ott is rezgett a léc... Biztos hogy velem van a baj, de nem tudom elkepzelni, hogy mondjuk 5-7 ev utan a barátnőmmel ugyanugy tudnank szexelni, mint az elején es még csak ne is unjuk. Mindig is nagyon irigyeltem azokat a parokat (eleg keves ilyet latok) akik hosszu evek utan is imadjak egymast es szerelmes pillantast vetnek egymasra. Ebbol en arra kovetkeztetek, hogy nyilvan a szex sem lapos koztuk. Mi a titok? Hogy lehet nem unalmassa tenni a szexet evek utan sem?

2016. dec. 26. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván évek múlva semmi nem olyan mint az elején. Elmúlik a szerelem,de marad a szeretet. A közös évek, nem minden a szexről szól.
2016. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha megtalálod a megfelelő partnert menni fog. Nem szabad hagyni ellaposodni. Új dolgokat kell kipróbálni mindkét félnek tenni érte.
2016. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ahhoz, a tényleg megfelelő párt kell megtalálnod.

Nekem is voltak kapcsolataim, amiknél az hittem, ő az igazi, de gyorsan laposodtak a dolgok.

Na és mikor tényleg egymásra találtunk, vele, tíz, húsz ev múlva is nagyon jó együtt lenni. Mai napig élvezet hozzá érni. Pedig, a húsz év is rég letelt.

2016. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Erre én is kíváncsi vagyok, 2 év volt a leghosszabb és a végén nálunk is rezgett a léc szex terén.

Nem tudom hosszabb ideig hogy lehetne fenntartani az izgalmat. Voltak különleges helyszínek, szexjátékok, ugyanazzal a személlyel az sem izgató egy idő után.

L22

2016. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a megfelelő partner a kulcs. Nem feltétlenül a kreativitás.
2016. dec. 26. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi közel 30 éve vagyunk együtt, de még "müködik a szex". Sokszor elég csak egymásra nézni és ha van lehetöség, máris benne vagyunk az akcióban.


A titok a megfelelö partner.

2016. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Valóban az egyik legfontosabb a megfelelő partner. A másik fontos dolog a kapcsolat ápolása. Ezek megléte esetén a szerelem újra és újra lángra kap, és a közte levő időszakok is eszméletlenül erős kapocsként fogják össze a pár tagjait. Ilyen háttérrel a szex nem hogy ellaposodna, hanem egyre jobb lesz.

57F

2016. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 éve vagyok együtt a barátommal, és jól működik a szex. megfelelő partnert kell hozzá találni. aki azt érzi, hogy 1-2 évnél már remeg a léc..lehet próbálkozni, de az nem lesz az igazi.

bár az sem mindegy, kinek mennyire fontos a szex...

2016. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!