Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom negatív dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom negatív dolgokat mond rolam (?)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy a barátom sose mond rólam semmi jót, viszont negatív dolgokat igen. Ha a barátaival beszel sosem említ semmi pozitívat rólam, hogy mondjuk milyen ajándékokat kap tőlem, vagy milyen finomakat főztem neki stb. Viszont van egy lány barátja akivel gyakran beszél, neki se mond sose semmi jót rólam, de negatívat igen. Pl hogy engem nem érdekelnek azok a filmek ami őt, nem érdekelnek a kocsik. Ezt a lány barátját meg igen és arról beszéltek, hogy ők mennyire hasonlítanak egymásra ilyen téren. De amikor mondjuk veszek neki autós találkozóra jegyet, lefotózza a lánynak és leírja hogy ott volt és de jó volt, de meg sem említ hogy tőlem kapta vagy vele mentem. De ha mondjuk új kocsit megyek vele nézni azt elmondja a lánynak hogy én unatkoztam mert nem érdekelnek a kocsik. Nem tudom mire véljem ezt. Miért nem mond soha semmi pozitívat rólam? Mindent megteszek, hogy a kedvében járjak, utána járok az autós dolgoknak is a kedvéért de mintha meg se tenném. Ne azt gondoljátok, hogy én olyanokat mondom neki, hogy “jaj hagyj már engem nem érdekel” csak látja rajtam hogy nem hoz lázba. Nem tudom miért beszéli ezt ki annak a lánynak..

Valaki, valami ötlet?



2022. febr. 2. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Negativra fokuszal.vannak ilyenek. Szeretnek panaszkodni.
2022. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
De a párod, tehát semmi gond vele, neked ez kell, miért panaszkodsz?
2022. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy honnan vágod kivel mit kommunikál?
2022. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Azt értem, hogy a lány barátja idegesít. Azt viszont nem, hogy honnan veszed, hogy csak negatív dolgokat mond rólad! Gondolatolvasó vagy, nyilván nem vagy ott minden beszélgetésnél?!

Ha nem érezné jól magát nem lennétek együtt, ez csak csipkelődés. Mondd meg neki, ha rosszul esik.

2022. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel jelzi a csaj számára, hogy szabad a pálya, hisz a ti kapcsolatotok szar.
2022. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. valaszoló. Onnan, hogy hallom amikor mondja és látom amikor ír neki, mert itt teszi mellettem nem forgatja el a telefont.
2022. febr. 2. 16:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok gondolat olvasó ez tény. De amikor ott vagyok és hallom, nagyon rosszul érzem magam. Mondtam már neki, de szerinte ő csak őszinte ilyenkor.
2022. febr. 2. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nekem pedig ebből eléggé az jön le, hogy inkább akarná azt a csajt, mint téged, és azt akarja mutatni, hogy milyen rossz veled. Szerintem tudat alatt azért sem titkolja, mert azt várja, mikor kezdesz balhézni, és akkor panaszkodhat még többet a csajnak.
2022. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Direkt provokál, hogy te szakíts, ő meg mehessen a csajhoz vígaszpunciért.
2022. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!