Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok! Összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok! Összejöttem egy 15 éves lánnyal Szerintetek ez gáz? Lehetnek ebből problémák?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért? mert gondolom jó csaj meg fiatal. miért nem magad korabelivel kezdesz? egy 15 éves még komoyltalan (3-4 hónap múlva jön ki nem most)
2010. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen gáz, de csak azért mert ilyenen gondolkodsz, te most érzel iránta valamit, vagy csak azért vagy vele hogy mutogasd mások előtt ?

Én is 19 éve voltam mikor a párom megismertem, akkor 15 volt, annak már 5 éve, boldogan eggyütt vagyunk azóta is, elején a szülők balhéztak, aztán akkor lett a kopp mikor suli befejézse után elköltöztünk a kedvesemmel ország másik felébe egyetemre járni.

Ennyi pont, ilyen is lehet.

2010. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát lehet ..:S mi szakítottunk

16L

2010. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem te vagy a gáz, ha csak egy 15 éveset tudsz levenni a lábáról. Ő persze hogy felnéz a nagyfiúra, neked kéne igényesebbnek lenned.
2010. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Gáz.

De azért szánalmas, mert 19 évesen nem tudsz egy korodbeli csajjal kezdeni.

Mikor én 19 voltam az utolsó dolog volt, ami megfordult a fejemben, hogy egy ilyen "kiscsajjal" akár szóba is álljak.

2010. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Az tök szuper. Egy 15 éves már érett lány... már aki. és annak egy idősebb koroszájú férfi kell. 18 felett minimum, mert ugyebár a férfiak később érnek. Szerintem semmi probléma nincsen belőle, ha szeretitek egymást. És egyáltalán nem gáz, meg hogy csak ebből a korosztályból találtál valakit. (15/L)
2010. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó no comment
2010. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ajajj...akkor ezek szerint én is szánalmas vagyok, mert 20 éves létemre egy 16 éves lánnyal ismerkedem? :O
2010. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lányok korábban érnek mint a fiúk és pont a 15-16 éves koroszály az ahol a fiuk gyerekesek a lányokhoz...szal sztem egy 15 éveshez minimum egy 17-18 éves illik mert akkorra a fiuk is "beérnek" :D Am meg a azerelem az szerelem és nem értem egyeseknek miért van kifogása az ellen hogy a lány 15...tök okés ;)
2010. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:51

Mamámra emlékeztetsz ő is ezt mondta nekem.De én mondtam h ez nem az 50-es évek...2010-et irunk itt már 13 évesen orrba szájba d*gnak és cigiznek.Sztem hülyeség amit irtál, mert nekem még azt is mondták h éppen azokat nevezik lúzereknek akik ilyenekkel kavarnak.Vagyis azt a srácot.

2010. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!