Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted a lábára illő Nike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a lábára illő Nike zokni jó ajándék lehet egy barátnőnek születésnapra?

Figyelt kérdés
36-os méretben, három pár.
2022. febr. 6. 04:05
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez ugye csak vicc!?

Inkább keress rá az interneten, mit illik venni ilyen alkalomra!

Gondolkozz! Mégis minek örülne.

2022. febr. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Zoknit karácsonyra szoktak adni!

🤪

2022. febr. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Mennyi idős?

Milyen hobbija van?

Mit szeret?

Azért gondold át , hogy a mai világban milyen értékű ajándéknak örülne és ha lehet akkor valamennyire személyes legyen!

2022. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Mai világban már mindenkinek megvan mindene. Tök jól jön egy pakli új zokni, végülis fogyóeszköz. Ha még sportol is a csaj, kitűnő ajándék. És még mellélőni sem lehet hogy tetszik e neki, vagy méretben. Én örülnék neki. Fnak sem kellene hetvenedik kulcstartó, felesleges plüsslóf..ok, giccses lakásszarok, dögös ruha ami pont nem lesz jó rám, ékszer, parfüm, tuti hogy nem találná el az ízlésemet.
2022. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Csak úgy a hétköznapokon meglepni ezzel kedves gesztus.

Szülinapra pedig megúszós PROLIIII!!!!

2022. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne? Én is kaptam már érdekes, fura zoknit férfiként, és nem morogtam miatta.
2022. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
De csak ha akciós, és rajta hagyod még az ércédulát is.
2022. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Jó az, te meg majd papucsot kapsz.
2022. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy illene a lábára... :D

Amúgy meg attól függ, hogy ő szereti-e ezt a márkát, van-e épp szüksége zoknira (vagy jobb minőségű zoknira).

2022. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!