Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőnek születésnapi...

Barátnőnek születésnapi ajándék. Mit vegyek, vélemény?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapja vagyunk együtt. Szeptember közepén születésnapja lesz, valami ajándékot szeretnék venni neki. Virágot és ajándékot. Olyan 30-40.000 Ft-ot szánnék rá. Mi a véleményetek, ti mit vennétek?
2021. júl. 18. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt sok mindenből választhat

2021. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2-3 napos kirándulás egy romantikus városkába/wellneses hétvége sok élménnyel vagy ékszer, ha szereti azokat. Hobbyjait ha tudod, akkor ahhoz valami.

De azt megjegyzem, hogy ha ő nincs ilyen jó anyagi helyzetben, lehet a drága ajándéktól rosszul fogja magát érezni (hisz nem fog tudni ilyen összegben visszaajándékozni - én legalábbis nem tudnék így örülni semminek, mert lefizetésnek tűnne). De ezt te tudod, te érzed.

2021. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Virág, torta, parfüm.

Vagy elmenni egy jó étterembe.

Vagy egy program, ha tudod, hogy mit szeret, mire vágyik.

2021. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ár az reális?
2021. júl. 19. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én max 10-15 ezret költenék (20 év felett, átlag fizetéssel). Ha még diák vagy, akkor 5-7 ezer max. Ez csak egy szülinap, plusz csak 10 hónapos a kapcsolat is. A többi szülinapra akkor mit veszel?

Nem az ár számít, hanem a gondolat mögötte. Kedvenc szülinapi ajándékaim az élmények, amikre életem végéig emlékezni fogok(pl Egerben egy nap romantikus programokkal, amit ő szervezett meg). Vagy kedvenc parfüm/ egy szép nyaklánc. Hobbym a rajzolás és kaptam egy gyönyörű ceruzakészletet/ vásznakat festéshez. De volt, hogy párom süteményt sütött és aranyosan dekorálta - nekem ezek többet érnek minden drága ajándéknál.

25/L

2021. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!