Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom pszichológushoz akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pszichológushoz akar küldeni, mert a családja szerint nem vagyok normális ezek miatt?

Figyelt kérdés

Sokszor kiakadtam a párom szüleire, mert úgy érzem, hogy túl sokat ugráltatják, és nem hagyják, hogy a saját életünket éljük. Felsorolnék pár példát:

- Volt, hogy haza kellett mennie reggel 6-kor hétvégén, hogy a szüleinek vigyen friss kenyeret, a szüleitől 5 percre található boltból. A szülei kb 40-60 percre laknak.

- A szülei 2 hétre nyaralni voltak, ezért addig nem jöhetett át, mert az állatokra kellett vigyáznia.

- Az anyukája most vett autót, a férjétől, és a barátomnak 3 hétre haza kellett költöznie, hogy az anyukájával járjon vezetni.

- A páromnak haza kell mennie ennie az ebédből, vagy házi pálinkát innia, amikor ők szólnak, különben megsértődnek.


Valamint amiatt is kifejeztem a nem tetszésemet, mert a labrador kutyájukhoz sokkoló nyakörvet tartanak, mert nem volt idejük megnevelni.

Mikor elég erélyesen sokadik alkalomra elmondtam a páromnak a nem tetszésemet a szülei viselkedésével kapcsolatban, a párom egy napra letiltott, úgy hogy tudta, hogy beteg voltam, és lehet lázam is volt.


Szerintetek is túlreagálom a szülei viselkedését, és én vagyok a rossz?



2022. febr. 9. 15:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%
:D Nincs ilyen. Csatlakozom a 7-eshez, hogy van ilyen trógereknek barátnőjük? Nekem is van, nem ezért írom.
2022. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan én sem értem sokszor,. hogy ez a sok retardált, hogyan szerez magának társat, barátnőt?


Ennyire jól néznek ki, vagy gazdagok?

2022. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

11-12# Jó, nem erre akartam helyezni a hangsúlyt, ne toljuk túl a "hogy van bnője" szekeret.

Még a végén idecsalogatjuk a sok gyakoris incelt.

2022. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy picit off topic, de ez a sokkoló nyakörv egyáltalán legális?
2022. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
párod és szülei is deviánsak.. Ilyen emberekkel mért kezd egy nő??
2022. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatot szakits meg a padiddal es rugd ki. A pasid nem akar levalni a szuleirol es ok se engedik a levalast. Nem normalisak a oasid szulei es a pasid se.


N/40 (van elettarsam)

2022. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz tuti pszichológusra lesz szükséged.
2022. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne lenne nője? Nem úgy kezdik az emberek az ismerkedést, hogy milyen a családjuk. Szexelni meg muszáj minél előbb, különben a másik elbizonytalanodik.
2022. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az összes közül ő volt a legjobb pasi, akit választhattál?

Amúgy menekülj, de ezt már páran leírták előttem is. Nem is értem, mi a náthás p...áért kell nyűglődnöd egy ilyen kreténnel, komolyan. Minden percért kár, amit erre a "kapcsolatra" fordítasz.

2022. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menekülj. Ezeket még olvasni is rossz. Ha vele maradsz anyuka apuka mindig a képben lesz és mindenbe bele fognak szólni.
2022. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!