Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyugtassam meg a Kedvesem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg a Kedvesem, úgy hogy mindkettőnknek jó legyen?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt,én még soha nem szerettem így senkit mint,őt.Elfogadta,hogy "erősen" magyar vagyok ,ennek ellenére sok mindenről lemondtam a kedvéért (tüntetések,koncertek,éjszaki élet stb...)Hétfőn lesz egy tüntetés,ahová mindenképp szeretnék elmenni,főleg azért mert összegyűlik a "nagycsapat" (olyan haverok is akik az ország másik végén laknak,és csak ritkán tudunk találkozni. Mondtam neki,hogy szeretnék elmenni,nem tiltja,de nem is örül neki,azt mondja azért,mert egy nőnek nincs ott helye,fél,hogy ha lesznek összecsapások én is belekeveredek. Mondtam neki,hogy én nem balhézni szeretnék menni,hanem a koncertek és a társaság miatt,de nagyon húzza a száját.Velünk jönni nem akar. Valami ötletek esetleg?
2010. szept. 10. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
fejezd be a nagymagyarkodást vagy keress egy szkinhed csajt akivel majd egyyüt Vesszen trianonozhatsz
2010. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha szeret megérti! énis megérteném a barátom, hisz ő is ilyen beállítottságú...viszint ha rajtam múlna én vele tartanék!

amugy ha szeret a csaj, megbocsájtja! :)

14Ł

2010. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindig is 1 ilyen csajt kerestem.

Na de hát, ha nem akar veletek menni ne erőltesd, (lehet hülyeséget mondok most) de ha szeret akkor elmegy, hogy vigyázzon rád.

2010. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy is te fiú vagy v lány?
2010. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah bocsi nem szóltam lány vagy.
2010. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2010. szept. 10. 22:09
 7/7 A kérdező kommentje:

21:55


Ezt felénk úgy hívják,hogy hazaszeretet!

2010. szept. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!