Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban hogy lehet visszaszerezni a bizalmat, lehetséges egyáltalán..., illetve mit tett(él..)/ a párotok hogy megrendüljön a bizalom, hogyan hoztátok helyre?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért veszett el a bizalom. Bár ha friss a kapcsolat, szerintem a felek általában inkább ejtik is az egészet, könnyebben, mintha több éve együtt lennének.
2022. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Az elejétől kezdve csak rombolta a bizalmat. Ex pasijarol sokat mesélt, plusz chatelgetett vele....stb Ezekkel meg alapozta az egész kapcsolatuknak a végét. Több mint fél év után sem tudtam benne megbízni, nem tett semmit annak érdekében hogy építse a dolgokat így kiraktam.
2022. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


* Persze szakítás után én voltam a féltékenykedő szar szemét aki csak kihasználta bla bla bla bla. Azt ilyenkor elfelejtik általában, hogy szóltál előre hogy ha nem hagyja abba el fogod hagyni, és tisztáztad vele a keg elején hogy neked mik férnek bele egy kapcsolatba. Na nekem ezek nem fértek bele, és tisztán érthetően elmondtam. Erre az volt a válasz hogy "jó de nem olyan könnyű lezárni X évet" hát majd most ezt a 9honapot lezárhatod.😂😂😈😈

2022. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!