Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol évekig voltál vele mégsem lett meglépve semmi?

Figyelt kérdés

Se gyerek se házasság,pedig az elején mindketten terveztétek de mégse történt meg.

Ilyenkor nem érezted h mondjuk elvettél a nőtől éveket? - mert mondjuk hiába tervezte mindkettő de aztán a kapcsolat nem alakult úgy évek múlva sem.


De senki nem előre látó így nem tudni mi történik egy kapcsolat alatt mikor belekezd..


2022. febr. 10. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Akivel azt éreztem, hogy nem valósulnak meg a terveim, azzal szakítottunk. Egy életem van nekem is. Nem 40 évesen akartam apa lenni.

Ne érts félre, minden exem remek nő a maga módján, és voltak szép emlékek. De nem illettünk össze, és van, amiben nincs kompromisszum.

Így megtaláltam azt, akivel különleges a kapcsolatunk, minden fontos területen klappolunk, és most már a feleségem, és a gyerekeim anyja.

Kellett a negatív tapasztalat is, és jó, hogy nem kiscsikó koromban futottam vele össze.

2022. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt. Isten ments házasságtól meg kölyöktől.
2022. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éves volt a leghosszabb, abból több is volt.


Ők szerettek volna továbblépni, én nem. Az oka? Gyerek voltam még és vagyok is ehhez pszichésen. Nem tudnék senkinek az asszonykája lenni.

2022. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tök szívesen élnék ilyen kapcsolatban, soha nem vágytam arra, hogy a társadalmi normák szerinti mérföldköveket pipálgassam az életben. A házasság végül megtörtént, de az se miattam, gyerek pedig sose lesz, mert nem akarunk, nekem ez így tökéletes.

Viszont nem lennék sokáig olyan kapcsolatban, ahol az alapvető igényeim, vágyaim nem teljesülnének. Szép dolog a szerelem, de édeskevés ahhoz, hogy egy kapcsolat jól működjön és boldog legyen. Nem gondolom azt, hogy átháríthatom a boldogságom iránti felelősséget másra, ha nem felel meg az adott helyzet, akkor nem fogom hagyni, hogy az időmet rabolják, nekem is van szabad akaratom és nem kell szobanövényként arra várnom, hogy mit lép a másik vagy lép-e egyáltalán.

2022. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első kapcsolatom volt ilyen.

Barátom 32 éves volt én 26.

Négy év alatt ,összesen fél évet laktunk együtt aztán úgy döntött tanulni akar az ország másik felén, így újra külön költöztünk.

Akkor nyilallt belém először hogy semmire nem halad ez az egész.

Én készen álltam anya lenni, feleség lenni tényleg mindenre míg ő nem akart se családot alapítani se közös otthonban élni, neki jó volt úgy ahogy.

Pedig az elején volt ám szöveg,hogy majd megkéri a kezem,meg szülőnek lenni hú de jó .

Utólag sajnálom, mert tényleg elvett tőlem éveket a semmire.

2022. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De lehet az elején úgyis gondolta viszont a kapcsolat vlmi ok miatt nem fejlődött arra a szintre.



Meg mikor belevagsz egy kapcsolatba nem tudod mi sül ki belőle

2022. febr. 10. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly céllal vágtam bele az említett kapcsolatba és a szakítás előtti 1-2 hónapig szikla szilárdan is hittem ebben, hogy így marad.


Az illető viselkedése ijesztett meg.

2022. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kapcsolat nem fejlődik abba az irányba, azt hagyni kell.
2022. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!