Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tartja a baratom a Valenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartja a baratom a Valentin napot es ez elszomorit?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk egyutt, minden evben mondtam neki hogy nekem fontos a Valentin nap mert tok jo legalabb ilyenkor megajandekozni a masikat mert o Nonapot sem tart pl. De o nem tart Valentin napot sem es ez nekem rossz erzes es tudja is. Nem szeret elegge?
2022. febr. 12. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A nem tart valentint nem egyenlo nek szeret
2022. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nem
2022. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!

Te hogy köszöntöd őt Valentin-napon? És férfi-napon miképpen emlékezel meg rá?

Biztos egál ez a kapcsolat a vágyaid szempontjából?

Tudja a párod, hogy az ajándék a szeretetnyelved?

2022. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Na épp erről szólt a minap a vita a "szar a kapcsolata annak aki lenézi a Valentin napot?" kérdés alatt.

Nem tartja, mert hülyeség, a nőnappal karöltve.

Mindenki eldönti melyik napok fontosak neki. Ahogy a madarak és fák napja, vagy a föld napja se jelent semmit, úgy ezek mellett is elmegy az emberek többsége. Csak a Valentin nap még fel is van fújva.

Ajándékot bármikor vehetsz a párodnak, bármikor kedveskedhetsz egy csokival, vagy vacsorával, ahogy ő is neked.

Ha megfordítjuk a kérdést: Én nem ünneplem a Valentin napot, mert sima lehúzás, de a párom 4 éve próbál lelkileg zsarolni és rákényszeríteni, hogy ajándékozzunk ezen a napon. Most akkor nem szeret?"

Ez nem szeret/nem szeret kérdés, hanem elvi vita. Ő nem ünnepli és kész. Ha rajtam múlna engem se érdekelne, nálunk is párom az, aki az ilyesmit igényli. Nekem nem fáj, mert, egyrészt hála az égnek nincsenek nagy elvárások az ajándék tekintetében, másrészt nem nyaggat vele, harmadrészt azon túl, hogy giccses fszságnak tartom, nincs vele külön bajom.

A párodnak ennél erősebb az ellenérzése ezzel kapcsolatban. Ha 4 éve együtt vagytok, ideje elfogadni és inkább azt megfogalmazni neked miért fontos. Miért tölt el rossz érzéssel, hogy az az átlag kedd nincs kiemelve külön, csak azért mert történetesen febr. 14-re esik.

"fontos a Valentin nap mert tok jo legalabb ilyenkor megajandekozni a masikat"

Miért, ti nem tartotok karácsonyt, szülinapot? Ott is ajándékozgathatsz kedvedre. (Mondjuk én azokat se szeretem különösebben. Az egész ajándékozós nyomás gyakorlás szörnyű szerintem. Ha igényed van rá, év közben úgyis megleped a párod, vagy, ha találsz neki való ajándékot, úgyis megveszed. Miért kell ebből ilyen hajszát csinálni állandóan? Off vége)

2022. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

"És férfi-napon miképpen emlékezel meg rá?"

Szívem, minden nap a tiétek.

2022. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"legalabb ilyenkor megajandekozni a masikat"


Mert se karácsonykor sem a születésnapodon sem kapsz ajándékot tőle?

2022. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

5.:

Azért ezzel vitába szállnék...

Nem akarok, mert a feminista kavalkád elnyelné a konstruktivitást.


Mindenesetre nézz körbe a szokások kapcsán, a gender alapú illemszabályok és a nemek társadalmi státusza kapcsán.


Ahogy van nők napja, úgy férfi is, ahogy van anyák napja, gyerek nap, úgy van apák napja is; kíváncsi vagyok, ki tudja, mikor. A gyermekelhelyezési pereknél is nem az apa kapja a gyereket 95%-ban.


Mindenesetre én nem emelném egyik nemet sem a másik felé, csak jó komplexen látni a dolgokat.

2022. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!