Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom helyettem a haverjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom helyettem a haverjaival tölti a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy szerinte ez hülyeség, mi hagyjuk ki, amerikai szokás, maradjon is ott. Ne ünnepeljük, ne is vegyünk egymásnak semmit, ő úgy is szeret. Ma azért megleptem a kedvenc bonbonjával, ő persze nem vett nekem semmit. Most indult el a haverjaival az egyik sörözőbe.


K. rva rossz a hangulatom, még csak most jöttünk össze, azt hittem, ennél többet érek neki. 😞


2020. febr. 14. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
De neki nem fontos a Valentin nap, megmondta. Nem azt mondta, hogy te nem vagy fontos!
2020. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint elment velük sörözni.
2020. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem csak ma, mindig előtérbe helyezi a haverjait. Először velük megy el, ha marad ideje rám, akkor átnéz hozzám is. Olyan még nem volt, hogy miattam mondta volna a találkát a “ganggel”-hogy az ő szavaival éljek. Csak viszonyítási alapként írom, velük 5-6 órát van, velem már fél óra után nyűgös, hisztizik. Nekem sem olyan jó érzés, hogy úgy jön át, hogy alig áll a lábán az alkoholtól, kettő értelmes mondatot nem tud kinyögni, csak ténfereg.
2020. febr. 14. 22:10
 4/19 A kérdező kommentje:
miattam mondta volna le*
2020. febr. 14. 22:11
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem fog tetszeni a válaszom de szerintem túlreagálod ezt a helyzetet. A valentin nap szerintem (es sok más ember szerint is) baromság. Túl van értékelve, elanyagiasodott, valószínűsítem hogy az emberek 80-90%-nak fogalma sincs arról hogy honnan jön, mi a jelentősége stb.

Ráadásul előre közölte hogy őt ez nem érdekli, nem fontos a számára. Elég gyerekes dolog ezen ennyire kiakadni.

Nem szemelyeskedni akarod meg megbántani de ha ez ennyire összetör hogy egy ilyen manapság már kamuünnepet nem tart fontosnak akkor keress olyat aki ugyanolyan beállítottságú.

2020. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Most olvastam el a kommented.

Ez így még mindig kevés infó, de ezek alapján nem illetek össze.

2020. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Andi80018 ***** válasza:
72%
Ez a srác még nem alkalmas arra, hogy komoly párkapcsolata legyen. Gyerek még, akárhány éves is. Persze az is lehet, hogy sosem lesz alkalmas rá! :-)
2020. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
30-at fogja tölteni a drága. (:
2020. febr. 14. 22:34
 9/19 Clay Morrow ***** válasza:
40%

Bros before hoes!


Tudja a dolgát, ha nem tetszik akkor meg hagyd ott, nem illetek össze azt csá.

2020. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a barátod és a gang ma is beállnak Tibi atya ministránsának, addig akár kereshetnél egy normális párt.
2020. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!