Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mernek 30 as, 40 es nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mernek 30 as, 40 es nők huszonéveseknek szülni, én meg a 30-40 éves barátomnak se mernék?

Figyelt kérdés

Ismerek nőket akik gyerekes anyák es siman összejönnek huszonévesekkel (házasság)es simán vállalnak x edik gyereket. 40 körül.


Én meg a mostani barátom mellett is agyon aggódom magqm ha szülnék hogy x év és ott szívok majd egyedül gyerekkel.



#húszévestől gyerek
2022. febr. 12. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, máshogy gondolkozunk, ennyi a titok szerintem
2022. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Tudod nem mindenki ugyanannyira felelősségteljes. Ennyi a "titok", de ebben mi a nehéz?
2022. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

más világ van már.

ma már a férfiak nem mondanak le a gyerekükről.

mert régen egy válás automatikusan azt jelentette, hogy nem csak a férfi meg nő szakít...hanem szakít az apa és a gyermeke is.

ennek vége.

manapság már az apák nem mondanak le a gyermekükről és az új gyermekelhelyezési törvény ezt még támogatja is végre.

szóval ha szakítotok és apu szereti a gyerekét, akkor esélyes, hogy egyedül fogsz szopni, nem pedig gyerekkel.

2022. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ahol egy apa lelép az szerintem örül is hogy nem az ő nyakán marad a gyerek.
2022. febr. 12. 14:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idős korukra megtanulták, hogy a nő mindig magának szül. Valószínűleg sikerült úgy felépíteni az életüket, hogy egyedül is boldogulnának a gyerekkel, ha úgy adódna, ezek szerint neked nem. Ha, ahogy írtad, a többedik gyereket szülik, arra is rájöttek, hogy azért gyereket nevelni nem atomfizika, még úgy se, ha egyedül nevelik, mert a meglévő gyerekek apja és a fiatal pasi között azt is megtapasztalhatták. Végül, amíg te a "barátodnak" nem mersz, ők a "férjüknek" mernek, vagyis biztosabbnak érzik a kapcsolatukat, mint a tiéd. Összességében, te vagy nem akarsz igazán gyereket, vagy nyúl vagy, ők meg nem.
2022. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

4.

akkor keress rá a fészen az-apák az igazságért-oldalra.

sok ezrek nem mondanak le a gyerekükről és minden idejüket és pénzüket arra áldozzák, hogy újra a tőlük elvett gyermekükkel lehessenek.


csak mivel a nők félredugnak idővel, úgy hiszik az ostoba fejükkel, hogy automatikusan az övék lesz a gyerek is és semmilyen következménnyel nem kell számolniuk csak élik tovább az életüket...ez pedig nem kis tévedés.

mivel tettek következmények.

2022. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nekem nem a megelhetes a bajom

Hanrm hogy gyerekkel már tök sz.r tarsat keresni egyedulallo anyakent meg felepiteni egy uj életet plusz a gyerej apja utan bőgni plusz a gyerek is ezt latja ezt kapja, hogy az apja otthagy minket hogy, ez a szeretet..

2022. febr. 12. 14:55
 8/20 A kérdező kommentje:

6 en olyanokat okvastam eddig ahol az apa a kómában levo(!)volt nejét pereli gyerektartasert mert 100 ezrek elmennek a gyerekre per ho.


Azaz az apa csak azt latja mennyit elvisz a kolyok es nem tud tole dolgozni se ugy hogy maszekol vagy akarmi. Hogy csak nyűg

2022. febr. 12. 14:57
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos a párkapcsolatod. Másoknak meg igen. Kérlek tényleg ne szülj gyereket, amíg úgy érzed, szívás lenne vele az élet.
2022. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Ahogy én észrevettem a környezetemben egyáltalán nem szívás gyerekes elvált anyaként társat találni. Rengeteg béta férfi van ahogy elnézem, akik végigszopták az életüket fiatalként nő nélkül és akinek kb főnyeremény egy viszonylag még jó nő, kisgyerekkel.

Oké, hogy ez a típus nem fogja a hajadat húzni kutyapózban, a karodat a hátadra szorítani és félholtra kefélni, de valamit valamiért.

2022. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!