Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már vita köztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vita köztetek a párod " szülő látogatási" szokása miatt?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a baj h látogatja őket ( hál isten h szereti a szüleit) hanem hogy minden hónapban ezt teszi mindenáron. Eközben ők meg le se tojják őt ( még ha beteg se jönnek meglátogatni,pedig elég beteges). Max.egy évben 2x jönnek át,pedig csak 50km és autójuk is van.

Szabályosan zokon veszi anyja h ha véletlen nem 1 hanem 1,5 hónap múlva megyek,miközben ők a 4ev alatt mióta együtt élünk voltak 6x szó szerint.


Eközben pedig a másik lányuknál már többször voltak mint nálunk pedig az 200kmre van tőlük és fárasztóbb a vezetés miatt és drágább is.


Én se látogatom minden nap a szüleim minden nap pedig a közelünkben élnek.


Kicsit kezdek besokallni ettől már h nem látja át..én az ő helyében azért elbeszélnék anyámmal h majd ha sűrűbben jöttök akkor jövök én is, ha nem akkor egy du átjovunk és megyünk haza kicsit később ( Nem úgy mint most h ott alszik) sőt nem lehet ugy program h ne aludjunk ott( amit buli után vagy esetleg rossz idő miatt megértenék)..


2022. febr. 12. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Jól értelmezem , hogy azt a havi 1 alkalmat sokallod?
2022. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ő kapcsolata az ő szüleivel. Ebbe te szólj bele. Annyit tehetsz, hogy nem mész, ha nem kedveled őket. Senkinek se fogsz hiányozni.
2022. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

De, ráment a kapcsolat. Minden hétvégén hazament mint egy jó kolis. Oké, azért 50km-nél messzebb laknak és hétköznap nem tud menni.

Nem teljesen normális szerintem amit leírsz, és az hogy ezt "kérni" kell. Ha nem magától jön nála, hogy ez problémás akkor inkább ne erőltesd :(

2022. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Többi hozzászólónak: és ők miért nem tudnak jönni? Vagy csak egy közös programot kirándulást, vacsorát, ebédet is lehet közösen szervezni valahova (pl félúton), ha épp nincs az embernek ideje. Van hogy összesűrűsödnek a dolgok és eltelik úgy 4-6 hét hogy nincs szabad hétvége.
2022. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Az exemnek mondtam egyszer hogy hiányzik a családom, szeretnek velük több időt tölteni. Az volt a válasz: mivan már nem is szeretsz?. Ki is raktam.


A család az szent. Nyilván nem várom el az idős szüleimtől hogy meglátogassanak. Inkabb haza megyek én többször.

2022. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Havi 1 alkalom a szülőkkel, amikor személyesen találkoznak. Marad 29 másik nap minden másra. Nehogy már ennyi ne férjen bele. Ez ígyis csak évi 12 találkozás, olyan emberekkel akikkel együtt nőtt fel.
2022. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
A kapcsolatunk elején sok vita volt ebből. Itt is ugyanez, anyósék 3 év alatt 2-3x jártak itt, tőlünk meg el volt várva 2 hetente. Hála istennek párom is rájött,hogy ez fizikailag kivitelezhetetlen, jó ha 2-3 havonta összejön a találka. Persze ők engem hibáztatnak, hogy mekkora egy gec¡ vagyok,elszakítottam tőlük a lányukat még sógornőm dettó, "elvettem a testvérét"
2022. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

És ez téged úgy zavar, hogy anyádekkal laktok egy telken, az ő boltjukban dolgozol, és elvárod, hogy a csajod is ott csicskázzon ingyen, meg ugráljon nekik, ha épp van egy szabad perce. Ha három hete betegen van otthon, akkor is, elvégre tökráér.

Ugye?

Szerintem ezt már kérdezted. Nagyon sokszor. Mit nem értesz az eddigi ezer válaszon? Fogyatékos is vagy?

2022. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most neked a havi 1 azaz egy látogatás ellen van kifogásod?

A párod és az anyja kapcsolatából maradj ki.

Ha nekem ilyesmibe beleszólna valaki, akkor hamar megszűnne a problémája, mert kidobnám.


N

2022. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ők is jöhetnének, szülei még csak 47évesek,szóval nem öregek


A baj h inkább az " itteni" dolgait dobja el, vagy annak a kárára megy el minden hónapban mert az nem maradhat el semmi áron

2022. febr. 12. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!