Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez másnak is túlzás lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is túlzás lett volna egy kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Még régebben történt, de kb. 1-2 hete találkoztam először valakivel, és kiderült, hogy egy nap van a születésnapunk. Engem alapvetően nem izgat az egész, főleg a túlzott romantika, de ő nagyon örült neki, és azt akarta, hogy együtt ünnepeljük meg. Én vettem neki egy kisebb ajándékot - mindketten szerettük a Fallout-ot, ezért vettem egy ilyesmi dobozt: [link] és tettem bele egy steam giftcard-ot.

Gondoltam, hogy ennyi idő ismeretség után biztos elég ennyi, én tulajdonképpen nem is akartam volna még ajándékot egy kapcsolat elején, meg pár hét után még nem is nevezhető egy ilyen igazán kapcsolatnak.

Ezzel szemben ő hozott nekem valami hatalmas művirágos cserepes fát, egy drága fülhallgatót, két könyvet meg még valamit ami nem jut most eszembe, és az egész rózsaszín papírba volt csomagolva. Az egész nagyon kellemetlen volt, mert ehhez képest az én ajándékom olyan volt, mintha nem gondoltam volna rá, másrészt utálom az ilyen romantikus jellegű dolgokat, amit persze nem tudhatott, de kicsivel több ismeretség után gyorsan kiderült volna. Persze nyilván kedves volt tőle az egész, de nem tudom, hogy csak nekem tűnik túlzásnak vagy mások szerint is az-e. Én tudom magamról, hogy nagyon kevés romantikus dolgot viselek el, nem tudom, velem volt-e a probléma.

A másik dolog, hogy ezután nemsokára felvettek egy mesterképzésre, ami kb. egy órányira volt vonattal. Erre ő rögtön felvetette, hogy akkor ő abban a városban fog munkahelyet keresni és odaköltözik amint lehet. Ennek nem örültem túlzottan, és utána hamarosan vége is lett az egésznek. Ez másnak is túlzás lett volna vagy én vagyok a másik véglet?

25/N



2022. febr. 13. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, aki örül ennek, de én sem örültem volna.


Biztos, hogy én is véget vetettem volna neki

2022. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint imádok ajándékozni - adni és kapni is -, de ez nekem is borzasztó nagy túlzás lett volna egy ilyen rövid ismeretség alatt. Főleg, hogy tök személytelen, szerintem ilyen szempontból a te ajándékod jobb is.

Másrészt, az meg, hogy egyből ott akarna munkát keresni, ahova te egyetemre mész... szerintem ez maximum akkor okés, ha vagy amúgy is arra a környékre tervezett költözni, vagy ha együtt vagytok, teszem azt, fél-egy éve, és már össze akartok költözni, vagy ő amúgy is új állást akar. De ez így annyira borzasztóan kétségbeesett...

2022. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás volt, amit a srác nyomott. Egyeseknek ez bejön, másoknak nem, de szerintem ez olyan tini rajongás. Általában kinövik felnőtt korukra az emberek, néha nem. Majd talál valakit, akinek pont ez jön be és te is olyat, aki kevésbé nyomulós.


"és tettem bele egy steam giftcard-ot."

Ilyet lehet itthon venni vagy honnét? :D

2022. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Én elég óvatos vagyok,de ebbe nem látok semmi ijesztő.

Nem veled összeköltözni akart a srác,csak egy városban lenni,nem akart távkapcsolatot tulajdonképp,tehát szám te gondolod túl.

2022. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jav.szerintem.
2022. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4, jó, de nem az ország másik végébe akartam költözni, nem is külföldre. Egy órányit még egy városon belül is lehet utazni. És pár hét alatt nem derül ki, hogy tényleg kompatibilisek vagyunk-e. Ha már ismertük volna egymást egy ideje, és biztos lettem volna benne, hogy vele akarok lenni, akkor természetesen örültem volna neki.

Ráadásul sokszor mondta, hogy úgy érzi, hogy ebből nagyon komoly kapcsolat lesz, mert tudja, hogy nem fog olyan különleges lányt találni, mint én. De ezt sem értettem, mert egyrészt még alig ismert, másrészt úgy tűnt, hogy azt tartja a legkülönlegesebb tulajdonságomnak, hogy szeretek számítógépes játékokkal játszani, pedig nyilván sok más lány is szeret. Az egyéb érdeklődési köreim nem érdekelték, azért pl. egyenesen kinevetett, mert azt mondtam, hogy szeretem az operákat.

Ha pedig nem szoknyát vettem fel (pl. akkor nem volt kedvem, amikor kikísértem az állomásra, és utána egyedül kellet visszasétálnom), akkor beszólt, hogy ő már mindig csak nadrágban lát, pedig korábban meg azt emlegette, hogy milyen büszke arra, hogy mindig megnéznek mások. Mondjuk ez szintén idióta megnyilvánulás volt, a mostani barátom már azon is meglepődik, ha nem melegítőnadrágban vagyok itthon és mindig azt mondja, hogy vegyek fel valami kényelmeset, meg nem is gondolja, hogy én vagyok isten ajándéka, amiért szeretek játszani.

2022. febr. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!