Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is a barátnő is csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is a barátnő is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőm állandóan az öccsével chatel, de úgy konkrétan 24 órában! Vele élek 3 éve,de eddig ez nem idegesített. Vannak pillanatok mikor beszélek hozzá, de ő nem figyel mert ezerrel az öccsének ír messengeren! Tiszta sor, hogy kedveli stb, de nem beteges ez egy kicsit? Írjanak nyugodtan egymásnak, de könyörgöm nonstop egész nap akár hetekig?

2020. szept. 28. 19:40
 1/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Beteges dolog.


Biztos, hogy az öccse? :)

2020. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális. A férjem is ezt csinálta 2 évig, igaz nem nonstop, de minden egyes nap chatelt a hugaival meg az anyjával. Nem értem, hogy felnőtt, 30+os férfinak milyen megbeszélgetnivalója lehet minden nap a szintén felnőtt, házas hugaival és az anyjukkal. Marha ciki volt, amikor este lefeküdtünk aludni, és még az utolsó dolga az volt, hogy megnézte h írtak-e valamit a csoportjukba. Meg küldözgették a képeket egymásnak, hogy ki merre jár, mit csinál, mit szépet látott.. Nulla magánélet, mintha állandóan mindenhol ott lettek volna velünk. Aztán meguntam, és mondtam neki, hogy ne haragudjon, de ez marha kiábrándító és beteges, hogy felnőtt létükre nem tudnak elszakadni egymástól meg anyucitól, fejezze már be, én se beszélek minden nap anyámékkal, pedig nagyon jó a kapcsolatunk, csak épp tudjuk, hogy hol a határ egészséges felnőtt emberek között. Szerencsére felfogta.
2020. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön arra gondol az ember, hogy az nem az öccse lesz.
2020. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a dolog.

Minden problémát, történést, vagy olyan dolgokat amik csak rátok tartozna, vele beszéli meg.

Majd onnan szépen kapja a jó sok hasznos információt, hogy mikor mit tegyen.

Van egy rossz hírem.

Besz*ptad.

2020. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké természetes, hogy megbeszélem vele csak kíváncsi voltam másoknál is van e hasonló szitu, és hogyan kezelték.
2020. szept. 29. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy mindenről beszámol az öccsének ami veletek történik és ami csak rátok tartozna... Pl egy összeveszés, vita stb... Valószínűleg a problémáit is inkább az öccsével osztja meg és nem veled...
2020. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az öccse!
2020. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!