Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeressem továbbra is azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeressem továbbra is azt a férfit akinek nem én vagyok a mindene vagy vágjak bele egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Jelen kapcsolatom, ami megint szünetel egy kis nézetelérés miatt és ez nem az első eset a másfél évünk alatt. Én nagyon szeretem, de nem jövünk ki, mindig valami hülyeségen összekapunk. Azon gondolkozom, hogy tovább lépek, nem birom így, nem tudnánk együttélni sem..nagyon szenvedek mert szeretem.Azt sem mondta még soha, hogy szeret. Lenne más valaki akivel jobb lehetne és talán boldoggá tehetnénk egymást. Válasszam a másikat?? Vagy szenvedjek a régi szerelemben? Ti hogy döntenétek?
2010. szept. 11. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját tapasztalataim alapján.. Elengedném a régit és tovább lépnék.. Nekem iss sikerült félév után :-)

Sok sikert.

16/F

2010. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most mondhatnám azt,hogy hagyd a fenébe,hiszen tényleg ez a megoldás,és ez a legésszerűbb.Viszont azt is tudom,mennyi erő kell ehhez.Szedd össze magad,és koncentrálj arra,hogyan lenne Neked a legjobb.Szerintem akkor,ha esélyt adnál másoknak is,hogy boldoggá tegyenek.
2010. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő számára kizárólag az jelenti a boldogságot és szeretetet, ha őt szereti egy férfi, ha ő az akit szeretnek.


Ilyen esetekben a kapcsolat akár évtizedekig is eltarthat. Ha a te esetedben te vagy az aki szeretsz, akkor ez nem lesz hosszú életű dolog, mert máris tanácsért folyamodsz, már szeretnél kilépni, amennyiben erre itt biztatást kapnál.


Az emberiség történetében mindig, minden esetben a férfi dolga volt, hogy szeresse azt a nőt, a nő dolga pedig az, hogy okosan kihasználja ezt a vonzalmat.

2010. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

másfél év után sem kaptam válasz arra, hogy szeret e, pedig kérdztem, és együtt jártunk, nyaraltunk, barátokkal voltunk.

összeköltözni nem akar. szakitani nem akar.

sokszor mondják nekem a barátaim, hogy kell ez nekem?!

szeretem, de csak addig működi az egész, amig szeretem.:(

2010. szept. 11. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lehető legpontosabb választ adtam a kérdésedre. Nézz szembe a helyezettel.
2010. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! mindenkié nagyon hasznos volt!
2010. szept. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!