Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy valaki annyira szereti a párját, hogy ettől még a szexuális vágy is csökken?

Figyelt kérdés
Tudom hogy furcsán hangzik a kérdés. Párommal 2 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást, a tenyerén hordoz, mindent megtesz értem és tudom hogy az élete értelme vagyok több csalódása után. De azt veszem észre, hogy ahogy mélyült ez az érzés, úgy csökkent a szexuális vágy benne. Megcsalás kizárt mielőtt ezt irná vki mert munkába jár csak es soha sehova nélkülem, netes kapcsolata sincs mivel egy szobás lakásban élünk mindent látok. Igaz középkorúak vagyunk ilyenkor már a férfiaknál csökkenhet a libidó. Még én is érzem magamon hogy ha nagyon mély szeretetet érzek iránta akkor elég az ölelés szex nélkül, nincs bennem az erős szexuális vágy.
2022. febr. 13. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges.nekem is volt egy ilyen barátom ràadàsul ő fiatal is volt..mikor mondtam beszéljük meg nem jött többet..aztàn meg ràszàllt a kolleganőmre ott is ugyanaz volt (ez kicsit azért megnyugtatott mert bennem volt lehet velem van a baj aztàn ott sem akart segitséget ràszàllt a harmadikra vele jol megvan mert szerintünk a csaj sem igényli a szexet mert műtétjei voltak odalenn meg még kezelésre jàr meg elötte is kerekesszékes pàrja volt)

Haragudtam a sràcra hogy egyik nőről szàllt a màsikra magyaràn nem is szeretett engem..


Nem minden a szex vannak jó jàtékok is..de az ha az ember szeretve van az mindent visz..nekem szeretethiànyom van igaz szeret a csalàdom de az màs..

Meg egy kapcsolatom se működik mert mindenkibe egyvalakit keresek mindenkibe talàlok vmit ami miatt feladom ..a legutolso 2honapig se tartott (gazdag volt és nagyon jó volt a szex!-de nekem nem ez kell ő sem szeretett engem!)

Ugyhogy most feladtam..egy varàzs volt az életembe mikor öcsém meghalt akkor mintha ő küldte volna hisz mondta mindig vigyàzni fog ràm..egy lelkitàrsam lett..sokszor megbàntott volt hogy utàltam is amit velem tett..de nem szidom sosem akkor se ha a munkatàrsam szidta vagy a csalàdom hogy csak lehuzott..én kiàlltam mellette-de azt sem akarnàm hogy sajnàlatból legyen velem hogy tartozik nekem mert nagy àldozatot hoztam miatta..majd talàn a következő életembe engem vàlaszt..és roncsderbys is szeretnék lenni..

2022. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szeretet az oka, hanem a megszokás. Nyilván nincs annyi szex, mint a kapcsolat elején, viszont az sem normális, ha nulla lesz.

Milyen kezdeti gyakoriságról hol tartotok?

2022. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az elején se volt napi szinten...3-4-5 naponta...most meg heti 1x. Azt mondja nincs vágy (de masra sincs, úgy a szex általanosan nem érdekli.
2022. febr. 13. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem különösebb változás, nincs nagy libidója, de normális. Mi a problémád? Az baj, ha azt az 1-et úgy kell kikönyörögni!
2022. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem irtam hogy problémám van csak kiváncsi voltam. Bár mostanaban többször volt hogy nem ment...ez tény.
2022. febr. 13. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nem megy, az megint egy másik probléma..
2022. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Illetve én kicsit más kontextusban hallottam a jelenségről: az extrémebb vágyait, mint pl. BDSM nem meri az ember a párjának kommunikálni, ezért inkább alkalmival éri meg. Itt is simán lehet, hogy neki azzal megy kevésbé, akit szeret. Pl. idegennek annyira nem kell bizonyítani, míg neked szeretne.
2022. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7#


Azt hiszem kettőnk közül nekem vannak extrémebb vágyai de ezekről tudunk beszélni. BDSM neki abszolút nem játszik.

2022. febr. 13. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni kérdező, néha úgy érzem, hogy a kettőnk közötti érzelmek egyszerűen túl szépek és “tiszták” ahhoz, hogy a szexualitás előtérbe kerüljön. De ez azért nem mindig van így, ez általában csak ilyen pillanatnyi érzés szokott lenni. Nálunk is 3-5 naponta van szex, teljesen jó ez így nekem, ne aggodj, nálatok is minden rendben :)
2022. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is igy mukodom nagyjabol. Baromi sok pszichologiat tanultam az egyetemen anno, tenyleg borzaszto sokat. Tomoren szeretnem megfogalmazni: ez a szeretet egyfajta szulo-gyermek-vedelmezo alapokon nyugszik, es nagyon mely. Ilyenkor szeparalodnak a szexualis vagyak az emocionalis ovastol. Egy veszelye van, hogy perverziokra lehet hajlamos a kesobbiekben az a szemely, aki elkuloniti a ket emociot magaban. Es ez nem egy tudatos folyamat, hanem melyen gyokeredzo szuloi minta.
2022. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!