Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van olyan (nő) aki ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan (nő) aki ki követeli magának hogy megüssék? És hogy akit bántanak valójában tényleg ki követeli és meg lehetne előzni? Az elején miért van az hogy évekig élnek bántalmazás nélkül aztán meg mégis megtörténik mondjuk 2 -4 év után?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm már 2 bántalmazó férfival is volt együtt akik verték elozo asszonyukat de őt sosem verte egyik sem. Válásuk sem amiatt volt.

2022. febr. 14. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem követeli, de bevonzza. Vannak nők, akik "véletlenül" mindig egy bántalmazó férfi mellett kötnek ki (de persze mindig csodálkoznak, hogy jé! Hát hogy lehet ez, biztos azért, mert minden férfi ilyen).

Valaki meg egész életében elkerüli őket.

2022. febr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Olyan, mint a L'Oreal.... Mert megerdemlik :)



37F incel

2022. febr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
2# :DDDDDD
2022. febr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
2# Amikor a kapitalizmus fegyverét fordítod a feminizmus ellen :) mámorító!
2022. febr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Igen, sok nő tudat alatt erre vágyik. Jellemzően ők szoktak itt panaszkodni, hogy nem találnak normális férfit.
2022. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Leginkább azok igénylik, akiket vert az apjuk kiskorukban. Összekötötték a szeretetet a bántalmazással.
2022. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora baromságot rég enm olvastam. És akiről megtudnám, hogy bántotta az előző barátnőjét, még akkor is, ha engem nem, abban a pillanatban repülne.
2022. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Neked csak Laci válasza:
40%
Igen, van. Az előző párom ilyen volt, sosem találkoztam hasonló jelenséggel eddig, és a pletykáknak se dőltem be. Úgy provokált, hogy amikor valamit elcseszett például a konyhában, sandán és bűntudatteljesen rám nézett. Eleinte nem figyeltem erre, de akkor még megjegyezte, hogy ő milyen rossz és semmirevaló. Aztán már nem mondott semmit olyankor sem, amikor éreztem, hogy szándékosan tesz rossz fát a tűzre, hanem csak a nézése volt meg. És várta tőlem, hogy beszóljak neki. Nem is tudatosan, de egyszer-kétszer be is szóltam neki, akkor még nem ismertem fel a "játékát". Ilyenkor megjutalmazott: nagyon kedves volt, próbálta jóvá tenni, kaptam sok puszit meg ilyenek. Így rászoktatott, és egyszer amikor beszóltam neki, váratlanul megkérdezte, hogy ugye nem fogom bántani? Először ez se tűnt fel, mondtam, hogy eszembe se jutna, nem csináltál semmi rosszat. Aztán így eljutottunk odáig, hogy már a fenekére rá kellett csapjak, hogy jól érezze magát, különben morcos volt és depresszióba vonult. Láttam, hogy kell neki a dráma. Mivel én nem vagyok ilyen alkat, és alkoholista sem, 1.5 év után kiléptem ebből a kapcsolatból. De ennek más oka is volt. Viszont azt el tudom képzelni, hogy más férfiakkal, akik hajlamosak, bántalmazó kapcsolatba kerül.
2022. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
8# Uuuu de mennyire tanulságos ez a kis szösszenet! Nagyon szépen leírja annak a lélektanát, hogyan kerül valaki bántalmazó kapcsolatba. Van egy belső űr, amit csak ezek a drámák képesek kitölteni. És ha a lány nem veled találkozik, hanem egy karakánabb csávóval, az lehet, hogy hamarabb és tovább menne, kvázi "felvené a fonalat" és a nő szabályai szerint játszana. És ha még hajlamos ütni is, akkor pillanatok alatt kész a bántalmazó kapcsolat. Örök igazság: mindig két fél kell hozzá. Sosem az egyik fél kizárólag a hibás.
2022. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyat már láttam aki szó szerint kiprovokálta. Nem is egyet.

Én meg azon vagyok hogy soha többé ne bantsom senki, direkt melegszívű párt választottam magamnak és ha egy mód van rá, nem foglalkozom senkivel mert nem hiányzik a dráma, a nyugalom és a szeretet a legfontosabb.

2022. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!