Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod amiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod amiben évek után jöttél rá hogy mégsem fog menni?

Figyelt kérdés
Esetleg már együtt is laktatok ..
2022. febr. 14. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Aha egyszer.
2022. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen volt.
2022. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Már röviddel az összeköltözés után éreztem, hogy nem fog menni, mert egyedül én teszek érte, hogy jó legyen. Annyira szerettem, nem tudtam elengedni, amíg biztos nem lett, hogy megcsal. Több év munkámért ezt kapom. Soha többé nem költözök össze senkivel.
2022. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Persze, mind! 🤣
2022. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban ugyanezt éltem meg mint a 3-as. 1. voltam.
2022. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
#4 azóta megtanultál jobban választani?
2022. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
6! Szerintem inkább velem van a baj, túl antiszociális vagyok sajnos én például az összeköltözést sose viseltem jól, úgy éreztem valaki beletapos az életembe, meg folyton rajtam lóg! Az utolsó nő akivel szívesen laktam együtt az anyám volt. 🤣🤣 Szóval azóta inkább MGTOW lettem, kényszerből akarnék én kapcsolatot, de amint elmondom, hogy se összeköltözésre se családra ne számítson a szimpatikus lányok 99%-a elspurizik. Aztán a másik pofára esésem meg tavaly volt találtam egy mindenki szerint zűrös nőt, aki nem akar családot nem akar összeköltözni, na mondom perfekt, ő kell nekem! Erre ő meg besokallt, hogy "nem érdemlem meg azt a törődést, amit kapok" tehát lényegében véve azért dobott mert el tudtam fogadni olyannak, amilyen. Erről ennyit, én momentán befejeztem!
2022. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 XDDDDD


Semmisejó :D

2022. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont a múlthéten léptem ki egy ilyen kapcsolatból.

Én 19, ő 20 éves volt mikor összejöttünk. Két év után összeköltöztünk és még két évet együtt éltünk.

Kb. 1 éve éreztem, hogy valami nem stimmel, mert folyamatosan "feszegette a határaimat". Úgy értem, hogy tudta, hogy én abszolút monogám típus vagyok, ezt az elején leszögeztem. Ergo nekem nem fér bele a kis chates flörtölgetés se, meg semmi hasonló. Én se adok okot bizalmatlanságra soha, ezt várom el a másiktól is. Na ő ettől függetlenül tavaly nyár óta több alkalommal mikor elmentünk bulizni elég nyomulós volt a barátnőimmel, volt amelyiknek még hajnalban irogatott is chaten, amit másnapra kitörölt és a barátnőm mesélte el, meg küldte a screenshotot.

Szóval egyrészt megalázott, aztán hazudott és sunnyogott. Én meg tűrtem mint egy hülye, mert azt hittem csak ideiglenes mélypont és rendbejövünk.


Hát nagy huzavona után nemrég kinyögte, hogy ő még élni akar, és nincs velem baj, reméli megtalálom a férfit aki majd elvesz, de ő biztos nem fog. Hála égnek ez volt akkora pofon, hogy aznap véget vetettünk a kapcsolatnak és szét is költöztünk.


Kicsit időhúzásnak érzem, meg haragszok, mert sokáig hazudozott, többször kértem szépen, hogy beszéljünk, mondja el amit érez és mindig jött a szőnyeg alá söprős "túlreagálod, szeretlek, ne kattogj" válasz.


Most itt vagyok 23 évesen, életemben először fogok egyedül élni egy lakásban, kicsit várom amúgy. Kíváncsi vagyok mit fog tartogatni az elkövetkezendő időszak. Nem adom fel az elképzeléseimet, hogy én szeretnék egyszer valaki felesége lenni, de lehet most nekem is lazábbra kéne fognom és csak úgy ismerkednem, randiznom. Majd kiderül :)

2022. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!