Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt kapcsolatban(relatíve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt kapcsolatban(relatíve idősen)beáldozzam azt,hogy soha nem lesz gyerekem?

Figyelt kérdés

Szóval tinikortól kezdve több komoly kapcsolaton is túl, van végre olyan barátom 35 felett akivel minden tökéletes. (Ő 38)Mondhatnám ő az igazi.

Nagyon szeret, monogám, kitartó, meg lehet vele élni az érzelmeket, teljesen passzolunk, rengeteget nevetünk szórakozunk, millio haver barát, szociális élet, kalandok események sztorik, izgalmak adrenalin, és szerelem.


Tökéletesen összeillünk.


Leszámítva azt az egyet, hogy viszont család felelősség gyerek azaz babakocsi játszótér az egészbe abszolut nem passzol bele. Azaz pl tök hülyén nézne ki egy egy átbulizott éjszaka, vagy őrült kalandok után babakocsival sétálgatni, mint azok a párok akik ezt csinálják, hogy munka gyerek munka gyerek meg egy családi kirándulás es a többi "normális szürke" élet.


Az életünk pörgős, "bulizós" vicces kalandos komolytalan felelőtlen, nevetős.


Szóval házasság még talán talán, de ebbe az "idétlen"életbe gyerek nem fér bele.


Csak olyan pasival lehetne aki komolyabb. Viszont ezek a pasik már exek. 40 körül meg gusztustalanok a férfiak java része, elhízottak stb, és engem idősen le is néznének egy pl társkeresőn szánalomnak, aki annak is örülhetne, ha csak megd.gják. én nem akarok senkit arrol győzködni hogy de márpedig jó nő vagyok es nelkulem kimaradna vmi az életéből es inkább ő örülhetne ha szóba állok vele.



Azaz ebben a korban nem sok az esélyem már normális társra.


És amugymeg van párom és szerelem és összhang is, azaz a tökéletes párkapcsolat, csak épp gyerek nélkül..


Én nem ugy terveztem hogy soha az életben ne legyek anya es soha az életben ne lehessen gyerekem..


Én ezt szeretném.


De jobb inkább erről lemondani, es inkább boldognak lenni a mostani férfival, annál mint magányosan tengődni, vagy annál mint találni olyat akivel lehetne ugyan gyerek, de aki aztán majd otthagy öregen gyerekkel?


Vagy szóval éljem le az életem házasság gyerek nélkül annak ellenére, hogy nem ezt akartam?



Ez most bukott ki, mert történt egy "baleset" es el vagyok küldve esemény utáni tablettáért, es most ugy összetört bennem minden hogy nekem ezek szerint nem lehet gyerekem(aki biztos vagány cuki tünemény édes imádnivalo lenne!) es menjek venni tablettát:(


Es kb mindjárt bőgök



2022. febr. 14. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindjárt bőgsz, akkor egyértelmű, hogy nem fog menni neked a gyerekmentes élet. Tudat alatt is őt fogod okolni azért, hogy elvette tőled az anyaság lehetőségét. Szóval a szipiszupi kapcsolatodnak így is, úgy is vége lesz. Annyi, hogy ugyanúgy egyedül leszel, csak a gyereket is buktad. Te tudod.
2022. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz gyereket?
2022. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudja ezeket a vagyaidat egyáltalán? Mert nekem úgy jön le ,hogy nem igazán.

Beszéltetek ilyen dolgokról?

Mióta vagytok együtt?

Nem lehet ,hogy szimplán O is úgy gondolja,te is az esemenyutanit szeretnéd?

2022. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Persze beszéltunk ilyenekrol, de csak a szerelem miatt

Azaz natur szerelembol mindketten akarnánk azt hogy belőlünk legyen egy gyermek, mert imádnánk és mindkettőnk vágya csak ugye a reál akadályoz az egészben, hogy irdatlan felelősség, nem lenne tanácsos veszekedni sem nagyon,(néha szenvedélyes balhék is vannak de ezek is inkább erősitik a kapcsolatot, mintsem gyengítenék mert egymásért megy, nem egymás ellen), aztán rengeteg éjszakázás nekem munkabol "kiesés", megszervezni a gyerekszobát, nem lehetnék szinte semmit kettesben(nemigen van felügyelet pláne amikor még baba oda se adnám), aztán minden nyaralásunk is a gyerrkről szólna meg a déli alvásidőről, nem lenne olyan hogy pl haverok ejszaka beállítanak, mindenféle spontenaitás megszűnne, magyarán nekunk is jatszotérre kéne mászkálni meg ugrálóvárba stb, azaz borulna az egész életünk, fenekestől.


Es ezért nem vállalunk. Plusz szerintem neki ijesztő is lenne felelős apává válni, annak ellenére pedig hogy nyugodt típus azaz elvagyunk simán úgyis hogy csak főzünk meg otthon vagyunk és ennyi, es nem pattogunk sehova nem szórakozunk nonstop, hanem csak az a szürke nyugis élet. Abban is elvagyunk.


2#szeretetből.

Valami olyasmi érzés, amikor kisgyereknek adsz egy macit és szereti ápolgatja vigyáz rá és mindenhova viszi magával. Nevelgeti, gyereknél ugye örülsz hogy egyre többmindent tud már, egyre többmindenre képes aztán majdan megállja a helyét az életben stb. szívmelengető az egész. Az mellett hogy tudom ugyanakkor kőkemény melo is egyben.


De latod benne a szerelmed is, és hogy ti vagytok benne együtt.


2 éve egyutt vagyunk.


Nem gondolja hogy en rohannék tablettáért mivel korábban is be kellett vennem es kemény hormondózis es nem lenne tanácsos sűrűn szedegetnem így most en számolgatok hátha pont nem vqgyok termékeny de hülye volt mert időzíthette volna inkább akkorra ezt amikor megvan. De nem :(

Szóval azívok csak a hormonoķkal is(legutobb fel se akarták nekem írni vérteszt nélkül), ez miatt hezitálok. Erre ő meg rávágta az ismerős dokija egyből kiír nekem esemény utánit vérvétel nélkul is.


(Azaz el vayok "küldve" tablettáértnehogy kihagyjam)

2022. febr. 14. 12:42
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Ez az eset a jele annak, hogy te nem erre az életre vágysz, hanem gyerekre.

Ez egy olyan vágy a nőben, hogyha felébred, nem szabad elnyomni, mert anélkül nem leszel boldog.

Inkább változtass most, mint sírdogálj 50felett minden babakocsi láttán az utcán (ismerek ilyet, és a szívem megszakad érte).

Manapság úgy áll a helyzet, hogy kb még 10 éved biztosan van szülni.


Kitartás, és nagyon szurkolok, hogy megtaláld a társad!

38N

2022. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Közben elolvastam a hosszú kommented. Nekem az jön le kívülről, hogy az érvek, amiket felsoroltál a gyerek ellen, azok a párod érvei, nem pedig a tieid.

Igen, nehezebb kettesben lenni, és nagy a felelősség, de könyörgöm, aki 38évesen ilyen gyermeteg, mint az az ember melletted, azzal érdemes hosszú távon is tervezni? Tudod férfiként kezelni? Férfiként ránézni? Ő egy nagyra nőtt gyerek.

2022. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem pont az jön le, hogy nem akar gyereket, csak akarja akarni.
2022. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az én érveim is

Én ha nonstop kéne gyerekezzek abba mentálisan bele is őrülnék. Nekem is lételemem az hogy kikapcsoljak szorakozzam a párommal lehessek kettesben ne az időt kelljen nézni másnaposan ne kelljen ugrálni(nem vagyunk iszákosak csak megesik néha)

Kifujhassam a gőzt a heti melo után és ereszd el a hajam, de az istenesen.


Domináns férfi amugy, plusz ő a főkereső, főz is, átvesz a terhekből is, biztonság tamasz is. Férfi is, és nem csupán egy nagyra nőtt gyerek.


Ha csak a munka van meg a szurke hétköznapok én szabályosan bedepressziózom. Letelemem nekem is a "mozgás". Ezt gyerekkel nem tudom en sem hogyan lehetne kivitelezni. Ott naponta van lecke, suli, szabályosan kell étkezést biztosítani, időritmusnak kell lennie, meg minden ilyen


Valójában egyedul lehet kevés is lennék.

2022. febr. 14. 13:18
 9/20 A kérdező kommentje:

De azért az ijesztő gondolat hogy gyerek nélkül halok meg.

És hiányzik is.

En ezt nem így akartam.

2022. febr. 14. 13:20
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig.

A gyerekes életnek nem kell unalmasnak és szürkének lennie. Ez tőletek függ. Nektek kell tudni, hogy akarjátok-e adni az izgalmas életet a csalári kedvéért v sem. Nektek kell megbeszélni. Neked kell tudni h a párod milyen apa lenne.

Semmit nem kell feltétlen feladni.


Szóval nem minden család élete unalmas, persze uncsibb de azért vannak fokozatok.


A házasság se változtat semmin.


Gondolj arra h mondjuk 10 év múlva mit szeretnél, milyen életet.

2022. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!