Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt kapcsolatban(relatíve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt kapcsolatban(relatíve idősen)beáldozzam azt,hogy soha nem lesz gyerekem?

Figyelt kérdés

Szóval tinikortól kezdve több komoly kapcsolaton is túl, van végre olyan barátom 35 felett akivel minden tökéletes. (Ő 38)Mondhatnám ő az igazi.

Nagyon szeret, monogám, kitartó, meg lehet vele élni az érzelmeket, teljesen passzolunk, rengeteget nevetünk szórakozunk, millio haver barát, szociális élet, kalandok események sztorik, izgalmak adrenalin, és szerelem.


Tökéletesen összeillünk.


Leszámítva azt az egyet, hogy viszont család felelősség gyerek azaz babakocsi játszótér az egészbe abszolut nem passzol bele. Azaz pl tök hülyén nézne ki egy egy átbulizott éjszaka, vagy őrült kalandok után babakocsival sétálgatni, mint azok a párok akik ezt csinálják, hogy munka gyerek munka gyerek meg egy családi kirándulás es a többi "normális szürke" élet.


Az életünk pörgős, "bulizós" vicces kalandos komolytalan felelőtlen, nevetős.


Szóval házasság még talán talán, de ebbe az "idétlen"életbe gyerek nem fér bele.


Csak olyan pasival lehetne aki komolyabb. Viszont ezek a pasik már exek. 40 körül meg gusztustalanok a férfiak java része, elhízottak stb, és engem idősen le is néznének egy pl társkeresőn szánalomnak, aki annak is örülhetne, ha csak megd.gják. én nem akarok senkit arrol győzködni hogy de márpedig jó nő vagyok es nelkulem kimaradna vmi az életéből es inkább ő örülhetne ha szóba állok vele.



Azaz ebben a korban nem sok az esélyem már normális társra.


És amugymeg van párom és szerelem és összhang is, azaz a tökéletes párkapcsolat, csak épp gyerek nélkül..


Én nem ugy terveztem hogy soha az életben ne legyek anya es soha az életben ne lehessen gyerekem..


Én ezt szeretném.


De jobb inkább erről lemondani, es inkább boldognak lenni a mostani férfival, annál mint magányosan tengődni, vagy annál mint találni olyat akivel lehetne ugyan gyerek, de aki aztán majd otthagy öregen gyerekkel?


Vagy szóval éljem le az életem házasság gyerek nélkül annak ellenére, hogy nem ezt akartam?



Ez most bukott ki, mert történt egy "baleset" es el vagyok küldve esemény utáni tablettáért, es most ugy összetört bennem minden hogy nekem ezek szerint nem lehet gyerekem(aki biztos vagány cuki tünemény édes imádnivalo lenne!) es menjek venni tablettát:(


Es kb mindjárt bőgök



2022. febr. 14. 12:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ettol is tartok

10 év mulva nem szeretném ha a gyerek miatt 20 évet öregednék, és mentálisan feladjam a szolgálatot.


Azért azzal is számolok, ha nem kellene is, de mindig megvan annak a kockázata, hogy egyedül nevelem fel.

Én erre nemet mondanék szívem szerint, hogy majd 40-45 körül en egyedül vergődjek gyerekkel. És esetleg a társkereséssel a sok "barom" között.


Nem akarok begolyózni. Egy gyereknek nem egy sérült anya kell.


Valojában félek én is a gyerekvállalástol, mert eg ferfi azért szabad ember marad mindig.

Persze biztos néha átvenné vagy anyagilag támogatna, hát köszi..

2022. febr. 14. 13:51
 12/20 A kérdező kommentje:
Szóval a reál az nekem is betesz rendesen a nagy szerelmes álmaimba
2022. febr. 14. 13:54
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Akkor a fickónak ehhez semmi köze. Egyszerűen azt hitted, hogy ennyi idős korodra fel fogsz nőni egy gyerekhez, de nem nőttél fel🤷🏼‍♀️Majd felnősz addigra, amikor már késő lesz.
2022. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Es kb mindjárt bőgök"


:D :D :D



Majd Balazska iszik egyet az egeszsegedre, en nem, mert antialkoholista vagyok.....



37F incel

2022. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13 szerintem pont hogy fel vagyok nőve mert átlátom azt hogy hatalmas felelősség.


Masok meg szülnek ész nélkül.

2022. febr. 14. 14:25
 16/20 A kérdező kommentje:

Plusz össze is vetem az én képességeimmel, meg azokkal a dolgokkal is, hogy nekem mire lenne szüksegem gyerek mellett, hogy ne égjek ki.


És a párom nélkül sehogysem lenne jó.

De az sem hogy ketten vergődjünk egy játszótéren mikor jobb dolgunk is lehetne. Vagy lázasan betegen is, de menni babakocsizni.

Meg se halhat egy anya. Ahhoz sincs "joga"


Ez azért ijesztő rendesen. De nagyanyáink 6 elemivel is szültek.


Nem fér a fejembe az egesz rendszer.

2022. febr. 14. 14:28
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Lázasan betegen nem kell babakocsizni😀

Te túl sokat belelátsz és kattogsz

21 évesen szültem és én is egyedül maradtam de sose nélkülözött eddig a fiam

Mondjuk én nem is akartam belehalni hogy nem állitanak be éjjel a barátaim random..😂😂

2022. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én ezért kérdeztem, hogy miért akarsz gyereket. Elég általános érveket soroltál fel, arra, hogy miért nem akarsz, személyeseket.
2022. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

De lázasan betegen is el kell látni egy gyereket, mivel életképtelen egyedül.


18 jol le is beszéltem magam a gyerekvállalásrol végülis erre jó volt hogy kiírtam. :D


Már nem bőgök:D

2022. febr. 14. 15:05
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
lassan 40 eveskent meg mindig gyerekkent elvezitek es habzsoljatok az eletet. Alapvetoen ez nem baj, a parodat is megtalaltad hozza, csak ez ugye inkompatibilis a csaladdal. A nagyobbik problema, hogy ez valtozhat, mar regen ideje lett volna, min a ket felnel. Akkor mi lesz? Nalad mar be is akadt a dolog, o is keson eronek tunik. De egyszer eljon majd nala is az ido. Akkor mar nem lesz egyszeru se szulni, se teherbe esni. Lejart a bulizos korszak szavatossaga, szerintem eddig is kimaxoltatok. Vagy sodrodhattok tovabb mindenfele felelosseg nelkul, aztan lesz ami lesz. Ha jon villamcsapas, akkor szetmentek, ha nem, akkor meg hedereztek a nagyvilagban. Te pedig addig magadba fojtod a banatod, hogy adott pillanatban elotorhessen. Lesz meg ez a tablettas sztori a masik fejehez vagva.
2022. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!