Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakran volt téma?

Figyelt kérdés

Folyamatosan nincs már más téma, csak hogy miért nem vettem még el, mit bizonyítson még nekem.


Ezen rágódik és már szó szerint bele betegszik.


Nálatok mennyire hozta fel az aki már szerette volna az esküvőt, deca párja mèg akkor nem?- (nyilván ha amúgy mindketten akarjátok alapból)


2022. febr. 15. 13:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
9%
Volt egy barátnőm, aki nekiállt ennek. Szépen ki is ölte a hisztijével belőlem az érzéseket, szóval egyszerűen csak használtam. Az ilyen nők alkalmatlanok társnak, ne foglalkozz vele.
2022. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
#1 Aki egy másik emberi lényt használati tárgyként kezel, biztos sokkal alkalmasabb.
2022. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet egyszerű neki sem, neked sem


egyébként miert nem szeretnéd elvenni? neki pedig miért fontos ez ennyire? mióta vagytok együtt?

2022. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kifejezetten téma. Egyetlenegyszer beszéltünk róla, hogy kb mikor legyen. Amit a férjem javasolt, megfelelt nekem is és annyiban hagytuk. Viszont, nem is játszmázott, nem hitegetett. Amikorra mondta, valóban el is jegyzett.
2022. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%

Elég gyakran, heti pár alkalommal felhoztam. Egyszer mondott egy elég konkrét dátumot, hogy addig megtörténik (4 hónapon belül tuti megkér), és onnantól kezdve csendben voltam. Végül 4 hónap múlva valóban megkért. Rá következő évre összeházasodtunk. Azóta is boldogok vagyunk.

Nálunk a férjem ezt tudta kezelni és én sem követelőztem, csak mint témát, felhoztam. Hogy majd ilyen meg olyan zenét szeretnék, amikor sétáltunk akkor "ó, ez de szuper lenne helyszínnek", és hasonlók. Sokaknak ez is túl sok lenne, nem véletlenül nem ők a férjem :D Viszont én vallom, hogy ha a barátnőd feleségül akar menni hozzád, akkor igenis ki kell mondania. Ha téged ez visszariaszt, akkor addig fog szekálni, amíg egyszer végre ki nem mondod, hogy te nem akarod elvenni. Ha "még" nem akarod elvenni, akkor azt mondd meg neki, hogy ez mitől változna, mikor változna. Miért gondolod úgy, hogy "még" nincs itt az ideje. Beszélgessetek. Ha zavar, hogy folyton ezen pörög, akkor menj bele a játékba, és dumáljátok át, mondd el neki, amire kíváncsi. Ne azt mondd, amit hallani akar, hanem az igazat. Érzi, ha csak az időt húzod.

2022. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%
Párszor megjegyezte, hogy akkor hívhatom asszonynak, amikor legalább eljegyezve lesz, addig nem. Hamar meg is kértem a kezét. Az élet iróniája, hogy azóta nem is hívtam asszonynak, pedig 2 éve már a feleségem.
2022. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Hány évesek vagytok?


Minél nagyobb az előző két szám, annál jogosabb, hogy a barátnőd szeretne megállapodni.


Te miért nem akarod eljegyezni?

2022. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nőként abszolút nem fontos az esküvő, de a környezetemben azt látom, hogy ezt általában a nők erőszakolják rá a férfiakra. Nem tudják kivárni, míg megkérik a kezüket és egyre akaratosabbak. Nem tudom, miért jó ez, engem biztos annál jobban taszítana a dolog, minél jobban erőltetik. Nálunk is volt már téma az esküvő, de "majd egyszer" szintjén, ennél sokkal fontosabb dolgaink is vannak, mint pl. a közös otthon megteremtése.
2022. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
7%
#2: Értelemszerűen, aki egy használati tárgyként viselkedik, azt értelmes ember használati tárgyként is kezeli. De, király, hogy ma is megvillanthattad te és a pontozók a morális felsőbbrendűségetek, ami maximum csak a beszűkült kis fejetekben létezik.
2022. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

Ha mindketten akarjátok, miért nem beszélitek meg, hogy mikor lesz? Ha hallgatsz, mint hal a szatyorban, attól nem csoda, ha néha bepöccen.

Ha évek óta neked még nem aktuális, akkor te is szembenézhetnél vele, hogy sosem lesz az, legyen tököd kimondani.

2022. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!