Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egyszer találkozunk évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egyszer találkozunk évek óta?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.

Heti 1, (ha nála alszok úgy hogy én jelentem ki akkor 2) napot találkozunk.

Kezdem unni hogy ez megy 4 éve. Szakítottam már vele emiatt, akkor ideig óráig megváltozott, de azt vettem észre ha én nem szólok hogy találkozzunk neki nincs igénye rá többször egy héten, csak azért alszunk együtt mert én kijelentem hogy nála alszok, csak azért programozunk (havonta egyszer se) mert én nyüstölöm.

Hogy lehet ilyen egy pasi?

23/L


2022. febr. 15. 17:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mellette nem is telefonálunk, nem videochatelünk, ő a haverjaival beszél, én eszébe se jutok.
2022. febr. 15. 17:49
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A hétvégi találkozás még oké lenne, pl. ha még tanultok, és nem tudtok összeköltözni, vagy hétköznap délután/este találkozni.


Az viszont elég nagy probléma, hogy hét közben semmilyen szinten nem kíváncsi rád, még telefonon sem.

2022. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem ő is kezdi únni...


Màrh téged. Mégis mi foglalja le ennyire?

2022. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a heti 1 találkozót leszámítva egyáltalán nem is foglalkozik veled? Nem szoktatok a többi nap beszélgetni? Így ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van. Amúgy messze lakik vagy miért nem akar többször találkozni veled?
2022. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele? Már 4 éve ki.asztam volna. Szexpartner vagy, aki tukmálod magad, magától nem érdekli még ez sem.
2022. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem kapcsolat. Ezt az embert egy cseppet sem érdekli az egész. Csak a te végtelen türelmed miatt vagytok még együtt, mások már régen kihajították volna. 24F
2022. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasonlo a mingli kapcsolatokhoz

Exem is igy volt velem, heti párszor együtt éveken át. Osszekoltozés tervek semmi.


Hát jo volt addig, mig nincs jobb.

2022. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ürítésre vagy neki jó.. ez kell neked?
2022. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kapcsolatot csak te tolod

Neki heti egyszeri szexpartner vagy

2022. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Én is így viselkedem kapcsolatban. Szimplán a munkámat és a sulit jobban szerettem mindig is, mint a párjaimat.
2022. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!