Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagymamáink korában ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymamáink korában ciki volt, ha a nő idősebb, mint a férfi?

Figyelt kérdés

Van ez a fiúk később érnek dolog, de szerintem ez egyrészt egyén függő, másrészt 25 felett szerintem egyre jobban "beérjük egymást". Nekem is fiatalabb a barátom 2 évvel, egyik barátnőm barátja 3 évvel fiatalabb, anyukám is idősebb egy évvel apukámnál, meg még van a környezetemben egy két ilyen felállás. Igazából ritkán lepődnek meg ezen nálam idegenek. Na de azért jutott eszembe ez a kérdés, mert egészségügyi cégnél dolgozom és adatokat rögzítek a rendszerben, sokszor jönnek házaspárok együtt vizsgálatokra és akkor látom a születési dátumokat. A 30-as, 40-es, 50-es években születetteknél még az sincs, hogy csak pár hónap lenne köztük, 2-10 év simán van a férfi javára, de olyan sosincs, hogy a nő lenne idősebb. Szerintem amúgy az nagyobb különbség, nem csak korban, mindenben, ha a férfi 10 évvel idősebb, mintha 1-2 évvel fiatalabb lenne. De persze ezt ők tudják.


Csak érdekelne, hogy régen ez fontosabb dolog volt, mint amilyen fontos ma? Minthogy a nő úgy vette fel csak és kizárólag a férje nevét, hogy Kovács Istvánné.


2022. febr. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ki a faszt érdekel a vén hülye?
2022. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ciki, csak szokatlan volt. Pl. nagymamám 2. fèrje 7 èvvel fiatalabb volt nála ( ennek ellenère már 20 ève özvegy )
2022. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az en most 93 eves nagyimnak fiatalabb a ferje. Igaz, nem volt semmije, szegeny, arva srac volt, szoval nem volt kelendo. Meg ivott is. Viszont jol nezett ki.
2022. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Kétlem. Szerintem a legtöbb sztereotipia ami a régi időkről kering, alaptalan modernkori hülyeség.

Pl az is kitaláció hogy régen a nőnek nem volt beleszolasa abba hogy kihez menjen hozzá, és mindennapos volt, hogy 14 éves kislányokat vettek feleségül felnőtt férfiak.

2022. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ciki. Üknagyanyám is 4 évvel fiatalabbhoz ment hozzá az 1860-as években, és a régi anyakönyveket elnézve nem volt ritka.
2022. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!