Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most tűrjem és nézzem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most tűrjem és nézzem el neki?

Figyelt kérdés

Én fuvarozom a férjemet a munkába és vissza!

Örömmel megteszem, amíg csak tudom és kényelmesnek érzem, mivel 6 és fél hónapos terhes vagyok!

Iszonyat boldog volt, amikor megtudta, hogy fiúcska lesz!


… Nem egyszer láttam, hogy jól elbeszélget és nevetgél, egy kis reggel kávé-cigi mellett lányokkal!

Vagyis én megvárom őt munka után, reggel amikor a műhely mellett vezetek el azt látom, amit leírtam!

Autószerelő és szereti örömmel megy dolgozni, de ez ki készít és idegesítő, amit ő csinál ott!


Mármint a főnöknőjét megöleli és megpuszilja és még ajándékot is vett neki, az én születésnapi ajándékom az volt, hogy elfelejtette!

Az ölelés mindennapos, minden oldalról öleli a főnöknőjét!

Sőt van egy loty* aki csak utánna koslat!


3 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást nem mondom, hogy nem, de ez túlzás! Ő szerinte csak kedvességből,jófejségből, de ez már több.


Ja jófejség, ha már nőket csókolgat és ölelget.


Fuvarozás az udvaron? Elég nagy az udvar és a lányokat szívesen körbeveszi, hogy megmutassa milyen ügyes munkát végzett az autójukon!

Közbe lángvörös arccal és vigyorral( ezt láttam is)

Néha csak ülök az autóban es a parkolóból nézem a jeleneteket, csak úgy az arcom elé löki a marhaságait!


Én mondtam neki, tudom én egyedül is nevelni a picit( szülők, testvérek szívesen segítenek) nem kellesz te, ezen csak felhúzta magát.

Fiatal vagyok még én is, lehet, hogy túl korán kezdtem ez az életet, de ha a sors így akarta én hagytam.


Ő mindig is ilyen volt, de gondoltam így, hogy terhes vagyok helyre jön majd az esze( egy darabig helyre jött), de tévedtem!


Óriásit tévedtem! Mindig be meséli nekem, hogy milyen jó lesz majd a picivel, mi hárman.


Most tényleg bánjam meg a választásomat?

Vagy én vagyok tényleg ennyire marh* es hagytam magam elcsábítani?!

De itt Istenem egy pici babáról van szó, nem az ő egójáról es a meseiről!


Most mégis mit tegyek? Hagyjam ott? Költözzek a szüleimhez? Vagy próbáljak mégegyszer beszélni vele, hogy tényleg megértse?

Minek érezzek én konkurenciát amikor én vagyok a feleség és aki a gyerekét is várja?!

Az ő esze egyenlő egy gyerekével, amit lát másoktól lekoppintja és azt gondolja, hogy jó :(



2022. febr. 18. 13:33
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bakker de hosszú lett xD ezt nem így akartam, de muszáj valakinek ki írnom, hogy mi fáj és, hogy nem tudja meg semelyik ismerősöm!
2022. febr. 18. 13:34
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nem is olvastam még végig, csak a felét, de már felmérgelt fullra 😆
2022. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Az mérgelt fel, hogy hosszú vagy az, ami történik?
2022. febr. 18. 13:38
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Hát hogy a férjed egy nyomorék! Végig olvastam, és még mindig ideges vagyok. Bár eltűnnének a földről 😮‍💨
2022. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne tűrd el, és egy utolsó szent beszéd se fog segíteni. Aki nyomorék, mindig az marad. Amit elcsesztél, hogy terhes vagy tőle, de mostmár ezen nem tudsz változtatni. De még mindig jobb ha egyedül neveled, mint egy ilyennel. Szerintem hagyd ott.
2022. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Tehát mindig is ilyen volt, csak azt hitted, hogy majd a gyerek miatt megváltozik (megtörtént ez már az emberiség történelmében valaha, hogy még mindig rengeteg nő reménykedik ebben?), de nem változott és most emiatt haragszol rá.

Most erre mit lehet mondani? És bocs, de az, hogy ott ülsz órákat a parkolóban és azt lesed mit csinál, az nagyon beteg.

2022. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha nem fogalmaztam úgy érezhetően, fuvarozom oda és vissza, néha én megyek egy 20 p előbb és megvárom egy doboz sörrel és szendvicset viszek neki, amíg haza érünk.
2022. febr. 18. 13:45
 8/37 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs ott várni órákat, a hasam is fájna annyi üléstől!
2022. febr. 18. 13:45
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ő mindig is ilyen volt, de gondoltam így, hogy terhes vagyok helyre jön majd az esze( egy darabig helyre jött), de tévedtem!"


Miért hiszik azt az emberek, hogy a gyermek majd megváltoztatja a párjukat?

Megint egy alapjaiban szar kapcsolatba születik majd gyerek (ha egyáltalán szülésig kibírod mellette)


Csak a születendő gyereket sajnálom, ti ketten megérdemlitek egymást!

2022. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Doboz sörrel 😭😭 ne szívasd magad egy ilyennel kérlek
2022. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!