Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tettetek volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben? Tűrjem el, hogy nem esik mar jól?

Figyelt kérdés
Tegnap szex közben mondtam a baratomnak, hogy hagyja abba,mert nekem mar faj. Erre o noszogatott,hogy na ne mar nem sokara elmegy. Mikor mondtam,hogy en mar nem bírom tovább, teljesen kiakadt, hogy mekkora bunko vagyok.
2017. máj. 16. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy bunkó a pasid. De gondolom ezt eddig is sejtetted.
2017. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp se tűrd! Ülj le vele beszélni, hogy ezen változtatnia kell sürgősen.
2017. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy tűrd el, ez a barátod részéről nagyon önző dolog volt. Ezt meg kell beszélni, mert nem tisztel és a pillanatnyi élvezete jobban számít, mint hogy neked ne fájjon.
2017. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de meg engem dorgált le, hogy neki ez milyen szaar, igy hagyni ot, es hogy majd kiveri akkor szexfilmre. Utana el is tűnt a fürdőbe, szerintem könnyített magan..
2017. máj. 16. 08:14
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Önző barom. Nyilván nem diret száradtál ki menet közben. Nekem is volt már ilyen, nagyon kellemetlen, csak nálam a pasi nem erőszakoskodott.
2017. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Természetesen nagyon csúnya dolog az, hogy hajlandó neked fájdalmat okozni a saját élvezetéért. Viszont ha én szeretek valakit, akkor nem hagynám kielégületlenül csak azért, mert nekem már nem volt jó. Sok módja van annak... Tehát szerintem neked sem kellett volna hagyni, hogy magának kelljen elintézni a mosdóban...


19/L

2017. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Folytatni akartam mas módon, de elege lett es kiment a mosdóba. Bezzeg múltkor o siman ott hagyott engem,miután elélvezett.
2017. máj. 16. 08:36
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
7.: miért vagy együtt olyan emberrel, aki lyukként bánik veled? Hogy nincs benned annyi önbecsülés, hogy ezt ne tűrd el?
2017. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Természetes, hogy ez rosszul esik neked! Én mindenképp beszélnék vele erről ,hogy oda vissza játszik a dolog. Ha múltkor ő is ott hagyott, akkor miért várja, hogy te is megtedd?

A másik, hogy az el akar élvezni (én is voltam úgy, hogy a párom elment és én is határán voltam ő kiszállt de én magamhoz nyúltam, mert élvezni akartam, de ő nem hisztizett) nem erőlteti rá a másikra. Szerintem itt a kapcsolatban gondok vannak. Én is voltam így, hogy már fájt nekem, de a párom kérdezte,hogy akkor hagyjuk abba? mert nem akarja, hogy fájjon. Ő nem hisztizett, hanem nyalt és én is neki. Szerintem ez a helyzet megalázó. Ritka bunkó és önző ez a gyerek. Gondolom a szex is olyan, hogy annyira beizgat h be tudja tenni és ennyi..na én ekkor lépnék le... csak lyuknak tart. (tapasztalat)

2017. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Neked az miért jó, hogy egy ilyen gyökérrel vagy együtt?!


Nem rinyálni kell, hanem elhagyni, mert önző, aki nem fog megváltozni.


Nekem is van, hogy fáj, de akkor a párom kiszáll, és vagy kielégítem máshogy, vagy nem igényli.


Exem volt ugyanilyen, már sírtam hogy fáj, de csak azért is csinálta, mert nehogy már az ő élvezete semmibe menjen.

Az volt az első és utolsó, hogy megtehette velem, mert utána teljesen kiiktattam a szexet, míg el nem tudtam költözni tőle.

2017. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!