Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elgondolkodnál hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodnál hogy lehet miattam van?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat a miénk, ahol azért a szex nem volt sok az elején se, de mostmár kb 1,5 éve nem volt rendes szex.

Rövid előzmények:



Próbáltam mikor látszólag feljött rá pár kiló mozogni hívni. Jöttek a kifogasok csak, majd egy vizsgálat kapcsán a doki is figyelmeztette.

Semmit sem ért, majd gondoltam hátha nyersebben kicsit az felnyitja a szemét..


Ez sem, fizikailag is közben rosszabb lett persze ebből lettek viták és eltávolodás. Egyszer a fejemhez vágta h majd talál olyat aki így szereti. Hiába mondtam h így nem olyan vonzó..


Alacsony növésű, de mikor össze jöttünk 151cm és 54kg volt, majd 71kg lett.


Nem az volt a baj h feljött pár kg, hanem h rajta kívül mindenki szóvátette neki de se ez se az h rosszabb fizikai állapotba került se volt intő jel neki..



Csak kerdezgette h miért nincs szex meg hasonlók, holott elmondtam neki de mintha nem akarta volna megérteni..


2022. febr. 18. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván a te hibád, az, hogy nem áll fel azzal neked kellene valamit kezdeni. Miért vagytok egyáltalán együtt? Ő is érthetetlen, hogy 1,5 év szexmentességgel nem rúgott még ki.
2022. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez hülyeség. Férjemen is ugrálnak a kilók, igaz csak a hasán meg az úszógumiján, de ugyanúgy imádom, szeretem, szexuálisan vonzónak tartom az egész lényét mindenestül. Amúgy én is szólok neki, hogy felszaladtak a kilók, az elején együtt edzettünk is. Most terhes vagyok, még vékony, de ő is azt mondja nagy hassal is szexinek fog látni.

Nagyon felszínes a kapcsolatotok. Csak szólok, hogy bármilyen örök vékony testalkatú párt választasz sajnos meg fog öregedni és csúnyulni mint ahogyan te is. Persze van plasztika meg botox dehát az sem túl vonzó.

Szakíts ha úgy érzed nem tudod szeretni, jobban jártok vele. De a helyedben átértékelném a dolgokat, hogy akarsz-e egyedül megöregedni.

2022. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked már szexuálisan nem vonzó és nem is veszi a fáradságot, hogy próbáljon számodra azzá válni hagyd ott. Akár férfi, akár nő a párod. Senkire sem lehet ráerőltetni, hogy olyannal szexeljen, akit nem kíván. Azért az elfogadásnak is van határa.
2022. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Elkényelmesedett a kapcsolatban és elhanyagolja magát, te meg asszisztálsz hozzá. Nem tudod őt megváltoztatni, magadnak kell változtatni valamin
2022. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez valami erőpróba, hogy ki bírja tovább, vagy szórakoztok egymással a saját károtokra?

Nincs olyan komoly feleslege, amitől ne kívánhatnád, sőt leírtad, nem is zavar igazán, csak az, hogy nem változtat rajta. Ő jól érzi magát így, ha neked nem felel meg, akkor miért vagy vele!?

2022. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szakíts. Érdemel egy normális férfit. Én a kezembe sem venném a farkad, nemhogy a lábam szétrakjam
2022. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Suketek parbeszede. Egyikotokben sincs annyi kurazsi, hogy szakitson? Akkor maradjatok egyutt.
2022. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

"Csak kerdezgette h miért nincs szex meg hasonlók, holott elmondtam neki de mintha nem akarta volna megérteni.."


Most mit kamuzol? Nem a plusz kilók miatt nincs szex, hanem mert gyereket akar már, te meg mèg nem, 1,5 ève hagyta abba a tablettát, te meg azóta se vagy hajlandó gumit venni, mert úgy vagy vele, hogyha szexelni akar, akkor vegyen ő... Volt már erről is több kèrdèsed.

2022. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Kamu a sztori. Annyiszor olvastam már ezt a kövér fóbiás trollt itt. Mindig az elhízott kamu barátnője miatt nyíg a gyakorin. Erre veri a fejét a falba.
2022. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De olyat minek mondasz neki, hogy másnak sem fog kelleni?
2022. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!