Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes hobbijai vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes hobbijai vannak a barátomnak és ez egyre jobban zavar?

Figyelt kérdés

Valahogy az elején nem tűnt ennyire fel, mert akkor sokat olvasott, de mostanában egyre gyerekesebb hobbik térnek vissza az életébe. Talán nem is a gyerekes a megfelelő szó, sokkal inkább a “fiús”.

Elkezdett megint legozni, állandóan játszanak xboxon a haverokkal. Most is azért panaszkodik, mert nem azt a legot kapta, amit kert karácsonyra. Én mondtam neki, hogy örüljön neki, úgyis kvara le van égve, eladja, legalább lesz belőle egy kis pénze.

Az én hobbijaim között is vannak csajosabb dolgok, de többnyire uniszex dolgokat szeretek csinálni és ezért könnyebb az én honbijaimba kapcsolódnia a barátomnak. Igyekeztem az o dolgait is kipróbálni, de egyszerűen nem kötnek le a videojátékok és legok. Mintha az o hobbijai csak neki szólnának, és kevés dolog van, amit közösen szeretünk. :/



2021. dec. 26. 17:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Exemmel tokre hasonló volt az érdeklődés, nem éreztem, hogy hobbik szempontjából ennyire más világ lenne.. érdekes.
2021. dec. 26. 17:20
 2/29 A kérdező kommentje:
Barátom 24 éves amúgy
2021. dec. 26. 17:21
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
És te?
2021. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek hobbijai általában csak annak az embernek szólnak. Most ha én is összejövök valakivel, tanuljon meg programozni? Vagy zenélni? Vagy táncoljon ha épp az a hobbim?


Megsúgom. Nála idősebbek is legóznak és játszanak. Szerintem ez tök jó elfoglaltság. Foglalkozz addig a saját hobbijaiddal.

2021. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Érezhetően lenézed őt, és kiérződik a "bezzeg az exem" hangulat is a kérdésből. Szerintem egyértelmű mi lesz ennek a vége... hacsak nem a B terv, hogy neked ez így jó és panaszkodhatsz emiatt örökké (van aki ezt élvezi, amolyan Mézga Paula módjára)
2021. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Lazy Lover ***** válasza:
3%
Hát a lego tényleg gyerekes az x box nem de vannak olyan emberek akik nem növik ki a gyerekes dolgokat
2021. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
És? Szerinted manapság hány férfi xboxozik vagy játszik gépen stb? Sőt nő is és nem csak a húszon évesek hanem a 40 korosztály is. Az a hobbija ami nem értem miért kell ebből akkora ügyet csinálni. Téged nem érdekel akkor foglalkozz a sajátoddal. Gondolom ezen kívül van közös időtök.
2021. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Nehogy már normális legyen, hogy 24 éves férfi legózik.
2021. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én szeretek kirándulni, utazni (külföld-belföld egyaránt), sportolni (főleg bicikliturazni/bár ezt inkabb a melegebb hónapokban, mindenféle mást is, edzoterem, kajakozas, kori, squash stb), fürdőbe járni (bár ez talán nem nevezhető hobbinak, inkább szabadidős elfoglaltság), 15+ évig táncoltam (több fajta táncot is, covid miatt hagytam abba, de tervezem folytatni). Síelni is meg szeretnek tanulni, bár ez is valahol az utazás-sport kore kapcsolodik. Tehát inkább az ilyen aktív dolgokat szeretem, a négy fal között nehezebben foglalom le magam, akkor leginkább sorozatot nézek, de most annyira nincs is idom, mert nyelvvizsgára tanulok és szakdogat irok munka mellett. Meg barátomék családjában állandóan megy a tv, mindig minden sporteseményt követnek a tv-ben, és állandóan a sportról beszélnek, azt nézik, foci, kézi, F1… én pedig eleve nem vagyok egy tv előtt ülő típus és nem is igazán tudok ehhez hozzászólni. :/
2021. dec. 26. 17:32
 10/29 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, vagy én fogalmaztam rosszul talán. Inkább az zavar h az o hobbijai túl fiusak, emiatt nagyon nehéz olyan elfoglaltságot találnunk, amit mindketten élvezünk. Mintha full más világ lennénk. Nyilván kellenek a külön hobbik is, de azért valahol az is kell, hogy legyen az érdeklődési körben par közös pont.
2021. dec. 26. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!