Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig ezt mondja a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ezt mondja a barátom. Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés

Amikor találkozunk, és megkérdezem át menjek e,mindig azt válaszolja ha gondolod gyere.

Vagy mikor kérdezem találkozunk e, a válasza : aha összefuthatunk

Ezek annyira zavarnak engem mert kb mintha valami ismerősömmel beszélnék nem is szerelmemmel.

Mást is zavarna ez? Ugye nem reagálom túl?

Köszönöm a válaszokat



2022. febr. 19. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy zavar. Lehet ez a szava járása, de úgy hangzik, mintha neki nem is lenne fontos.
2022. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát, még mindig jobb, mintha átlátszó kifogásokkal lerázna, nem? Értem, hogy mi zavar téged. Értem, hogy a barátod nem fejezi ki, mennyire szeretne téged látni. De komolyan megéri ezért puffogni? Milyenek a randik?
2022. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi alapján csak úgy tűnik ezeket szokta mondani, nincs más mögötte. Ha a találkozások rosszak, a kommunikációtok sz-r, hiányérzeteid vannak, az már más téma.


De kezdésnek ahogy írták, megbeszélhetnéd vele hogy úgy érzed nem igazán érdeklődő feléd, nem mutatja ki hogy veled akarná tölteni az idejét.


Kérdés tényleg ez-e a probléma vagy sokkal mélyebb gondok vannak.

2022. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 randik már nincsenek is szinte .

Ha elmegyünk egy enni valahová azt is én mondom de akkor is telefonját nyomkodja.

2022. febr. 19. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

"Kérdés tényleg ez-e a probléma vagy sokkal mélyebb gondok vannak."


Na akkor erre is megvan a válasz.


Tehát baromira nem az a gond amit itt felvázoltál, hanem hogy ellaposodott a kapcsolatotok. Nem biztos hogy lehet már menteni, de azzal kellene akkor foglalkozni és azon dolgozni vele, nem azon kattogni hogy az "összefuthatunk" helyett mit mondjon.

2022. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem nagyon úgy néz ki, hogy meg van őrülve érted, nem de bár?
2022. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből nekem az jön le, hogy a kérdező párja teljesen érdektelen irányába, mindegy neki találkoznak-e vagy sem. Közönyös.

Nekem kissé megalázó az ilyen.

2022. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 igen, elég megalázónak érzem én is
2022. febr. 19. 17:43
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
#8 Akkor érdemes lenne átgondolni, mennyi értelme van még ennek a kapcsolatnak.
2022. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne gondold túl. Magyarázd meg neki, hogy miért nem tetszik ez a szavajárás és majd megváltoztatja
2022. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!