Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A monogámia sunsetje ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A monogámia sunsetje ha a koncepcióját valaki nem érti és ennek szekunder hatásai anomáliákat okoznak egy tartós párkapcsolat megtartásában?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ki szereti a mákos nudlit?
2022. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
he?
2022. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mi nem érthető a kérdésen? magyarul, magyar szavakkal írtam ki, nyelvtanilag helyesen
2022. febr. 19. 20:45
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
magyarul, igen. "sunset"
2022. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
már több jelentős internetes portálon is találkoztam ezzel az angol eredetű, a magyar nyelvbe átültetett szóval. olyan mint pl a shop
2022. febr. 19. 20:49
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Egészségedre. :)
2022. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2022. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Én egész jó szókincsel rendelkezem, a nagyon magyar sunset kifejezést mondjuk nem értem és a Google szerint alkonyt jelent, bár így se értem a kérdést. Tehát, a kérdés az, hogy a monogámia végét jelenti-e, ha néhányan keretének és nem értik mit jelent?

Nem tudom, van-e ember aki nem érti. Az más kérdés, hogy mivel mosakszik egy megcsalás után, vagy, hogy mindenkinek máshol van a megcsalás határa. De, szerintem az elég tiszta, hogy a monogámia mit takar. Aki pedig nem elég fejlett ahhoz, hogy megbeszélje a párjával, vagy a reakcióiból kiszűrje, hol vannak a határok a kapcsolatunkban, az nem azért van, mert leáldozóban a monogámia.

Sokat hígult az eredeti jelentéséhez képest, sok minden belefér már egyeseknek, mások meg a szűk határok hívei. De, az, hogy te még nem tartod megcsalásnak a csókot, vagy buliban más nők taperolását, a párod meg kidob érte, az a te egyéni problémád és hibád. Nincs kihatással a társadalomra, így a monogámia fogalmára, jelentésére se.

2022. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon okosnak akarsz látszani, de nem sikerül :D
2022. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
úristen de okosnak akart tűnni a kérdező, rendesen leizzadhatott a kérdés megírása közben XDDDD
2022. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!