Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint elhagy a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Adott egy kapcsolat, már 6 éve vagyunk együtt..

Egy éve elhagyott engem /minket (van egy másfél éves kisfiúnk)

Majd 8 hónap után vissza tért hogy ő mégis csak engem akar és engem szeret.

Ő az idő alatt volt vagy 5 nővel, folyamatosan szórakozott és ivott.

A lényeg hogy én abban az időszakban sem tudtam mással lenni, mert egyszerűen nem találtam a kiutat és már szinte depressziós lettem.

Szóval megbocsájtottam, vissza fogadtam..

Tartott pár hónapig, télleg jó volt minden nagyon, majd tegnap lelépett bulizni, meg ígérte hogy délelőtt már velünk is lesz.

Azóta sem érem, azóta sem veszi fel a telefont..

Tudom, hogy kezdődik elölről az egész szar ami volt.

Segítsetek kérlek titeket nagyon szépen, mert semmi ki utat nem találok, egyszerűen nem ad erőt sem a fiam, sem senki.

Csak sírok és örlődöm magamban, hogy én mit ronthatok el mindig.

Külföldön dolgozik, szombat és vasárnap van csak itthon, és 2 napot sem bír ki velünk :(

Mindent megteszek érte, főzök, mosok rá.

Kielégítem..

Nem tudom mi tevő legyek, nem tudom hogyan engedjem el...

Azt érzem hogy ehhez kevés vagyok és nem bírom..

Ha valaki járt már így, kérem írja le mi lenne a megoldás, mivel lenne nekem ezt egyszerűbb elengedni 😢

Előre is köszönöm Nektek ❤️


2022. febr. 20. 14:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
47%
Ausztriába 2000 euroért mosogat az ember . Ha van képzettsége sokkal többet tud keresni. 5 év alatt lehet annyit félretenni( kevesebb alatt is), hogy házat lehessen venni hitel nélkül.
2022. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm neked.

Én már nem magyarázom senkinek..

2022. febr. 20. 20:41
 33/35 anonim ***** válasza:
29%
32# nincs mit. Kívánom hogy hamar rendeződjön az életed. Fel a fejjel, menni fog.
2022. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Neked.

Minden jót.

2022. febr. 20. 20:54
 35/35 anonim ***** válasza:
Aaaaa kizárt, hogy ennyi ésszel olyan munkahelyed volt, amivel ennyit lehetett keresni.
2022. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!