Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint elhagy a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Adott egy kapcsolat, már 6 éve vagyunk együtt..

Egy éve elhagyott engem /minket (van egy másfél éves kisfiúnk)

Majd 8 hónap után vissza tért hogy ő mégis csak engem akar és engem szeret.

Ő az idő alatt volt vagy 5 nővel, folyamatosan szórakozott és ivott.

A lényeg hogy én abban az időszakban sem tudtam mással lenni, mert egyszerűen nem találtam a kiutat és már szinte depressziós lettem.

Szóval megbocsájtottam, vissza fogadtam..

Tartott pár hónapig, télleg jó volt minden nagyon, majd tegnap lelépett bulizni, meg ígérte hogy délelőtt már velünk is lesz.

Azóta sem érem, azóta sem veszi fel a telefont..

Tudom, hogy kezdődik elölről az egész szar ami volt.

Segítsetek kérlek titeket nagyon szépen, mert semmi ki utat nem találok, egyszerűen nem ad erőt sem a fiam, sem senki.

Csak sírok és örlődöm magamban, hogy én mit ronthatok el mindig.

Külföldön dolgozik, szombat és vasárnap van csak itthon, és 2 napot sem bír ki velünk :(

Mindent megteszek érte, főzök, mosok rá.

Kielégítem..

Nem tudom mi tevő legyek, nem tudom hogyan engedjem el...

Azt érzem hogy ehhez kevés vagyok és nem bírom..

Ha valaki járt már így, kérem írja le mi lenne a megoldás, mivel lenne nekem ezt egyszerűbb elengedni 😢

Előre is köszönöm Nektek ❤️


2022. febr. 20. 14:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a pasi? Kezdjük itt az egészet!

Nem fog ő már változni akár mennyire is próbálod magadnak bemagyarazni, mint ahogy írtad is, kezdődik elölről minden!

2022. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

26 éves..

Mindig ígérte, tudom naiv voltam..

De egyszerűen nem bírom őt nem szeretni..

2022. febr. 20. 14:46
 3/35 anonim ***** válasza:
98%

Akkor szeressed és tűrjed! Erre mit mondjunk?

Majd elhagy ő, aztán megoldódik magától. A gyerekre meg véletlenül se gondolj, toszd el az életét, mert te ezt a barmot szereted.

2022. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

##1vagyok##

Vonatkoztass el a kettőtől. Attól, hogy szereted és attól ahogy viselkedik..

Ne haragudj de a helyedben és ősze szednem a cuccait ki tennem az ajtó elé és menjen ahova akar.Naiv is vagy igen nem kicsit!!! De buta is, mert hagyod magad ő pedig ezzel tisztában van. Maradhattok így is, de akkor ezzel a viselkedés el számolnom kell, elfogadnod!!

2022. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Én pont azt kérdezem hogy, hogyan bírjam elfelejteni?

Egyszerűen nem tudom magamban lezárni..

Bántó kommenteket nem kérek, tudom hogy ez így nem normális, köszönöm.

2022. febr. 20. 14:53
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem bántó, hanem a tény amiket írtál és arra a válasz. Nagyon búra és gyerek eszed van. Vagy nem kelett volna ki írni és nem kaptál volna őszinte válaszokat ennyi. Fogad el
2022. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

Nem te rontod el, mindketten, ő ilyen. Nem kellett volna vele családot tervezni. Hogy tudsz tovább lépni? Ne akarj belé kapaszkodni, hiszen semmi támasztékot nem ad. Ha valaki több bánatot okoz, mint örömöt, az nem társ, és nem is lesz soha. Ha ezt belátod, és eljutsz oda, hogy felismerd, hogy ez már csak fáj, akkor könnyebb lesz.

Amúgy borítékolhatóan ma hazajön, és eljátssza a hattyú halálát, hiszen ő dolgozik, megérdemli a szórakozást, a család neki nem fontos, csak neked, de ezt nem fogja beismerni.

2022. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

De mit akarsz ezen elengedni? Hétfőtől péntekig külföldön, szombat-vasárnap bulizik. Gyakorlatilag már most egyedül vagy.

Ha ezt teljesen lezárod, akkor annyi lesz a különbség, hogy kapsz gyerektartást, és nem csalod meg, ha lesz valakid.

2022. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
ez egyedül nem fog menni, menjél pszichológushoz
2022. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Utolsó 3,nagyon szépen köszönöm nektek, ti pontosan átlátjátok amit írok..
2022. febr. 20. 15:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!