Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint elhagy a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Adott egy kapcsolat, már 6 éve vagyunk együtt..

Egy éve elhagyott engem /minket (van egy másfél éves kisfiúnk)

Majd 8 hónap után vissza tért hogy ő mégis csak engem akar és engem szeret.

Ő az idő alatt volt vagy 5 nővel, folyamatosan szórakozott és ivott.

A lényeg hogy én abban az időszakban sem tudtam mással lenni, mert egyszerűen nem találtam a kiutat és már szinte depressziós lettem.

Szóval megbocsájtottam, vissza fogadtam..

Tartott pár hónapig, télleg jó volt minden nagyon, majd tegnap lelépett bulizni, meg ígérte hogy délelőtt már velünk is lesz.

Azóta sem érem, azóta sem veszi fel a telefont..

Tudom, hogy kezdődik elölről az egész szar ami volt.

Segítsetek kérlek titeket nagyon szépen, mert semmi ki utat nem találok, egyszerűen nem ad erőt sem a fiam, sem senki.

Csak sírok és örlődöm magamban, hogy én mit ronthatok el mindig.

Külföldön dolgozik, szombat és vasárnap van csak itthon, és 2 napot sem bír ki velünk :(

Mindent megteszek érte, főzök, mosok rá.

Kielégítem..

Nem tudom mi tevő legyek, nem tudom hogyan engedjem el...

Azt érzem hogy ehhez kevés vagyok és nem bírom..

Ha valaki járt már így, kérem írja le mi lenne a megoldás, mivel lenne nekem ezt egyszerűbb elengedni 😢

Előre is köszönöm Nektek ❤️


2022. febr. 20. 14:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Sajnos télleg lehetséges hogy szakembert kell felkeresnem..
2022. febr. 20. 15:39
 12/35 anonim ***** válasza:
97%
A távkapcsolat alapja az a töretlen bizalom. Itt ez már kuka. Én is ebben a helyzetben vagyok, külföldön dolgozik, hetente kéthetente tud hazajönni. De akkor minden egyes percet kihasznál, hogy velünk lehessen. Sehova nem szeretne nélkülünk menni. Nálatok ez nem müködik. Emésztheted magad, várhatod hogy megváltozik de nem fog. Gondolj arra , hogy neked is csak egy életed van, ne pazarold olyanra akivel nem jó.
2022. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Ez így van.

Tulajdonképpen nincs ezzel problémám, amikor össze jöttünk már akkor is külföldön volt.

Aztán kikerültem én is.. Addig tökéletes volt minden.

Majd jött a baba, hazajöttünk, ő maradt.

Onnantól kezdődött minden rossz.

Van sok ismerősöm, apuka is aki minden egyes beszélgetéskor elmondja hogy azon a kis időn is próbál minden a családért tenni, jó hogy vannak ilyenek is. Ezek pozitív példák legalább 🙏🏻

2022. febr. 20. 15:47
 14/35 anonim ***** válasza:
23%

Nézz más pasi után az majd segít leoltani magadrol az exed. Mert te egyedul gyenge vagy ehhez ahogy latni mivel eleve vissza se kellett volna fogadni



Egy nő egyedul meggyengül konnyebben kihasználják. De egy férfi mellett aki szereti az mellett màr erős nemeket osztogatni.

2022. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%

14#

Az nem fog segíteni ha most más pasi után fog nézni.

Elsőnek ezt zárja le, tegye rendbe magát, és majd utána lépjen vissza a társkereső szakaszba.


Kérdező, igen sokan vannak. A mi ismerettségi körünkben is. Igazából ha addig jó volt ameddig haza nem költöztél, akkor nem opció hogy vissza kimentek hozzá? Egy kicsi hamar megszokja az új környezetet.

2022. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%

15 de nem tudja. Ott volt a lehetoseg, erre visszafogadta.


Nem tudja lezárni addig tudják hülyíteni ameddig akarják. Vagy. Amig nincs más.

2022. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Ülök itt, olvasgatom ezeket a kérdéseket és azon gondolkozom… hogy minek szül mindenki nyakra fszra? Komolyan, ez már vagy a tizedik kérdés, ami arról szól, hogy a pali egy gyökér de amúgy szereti, mert (nem tudjuk miért, a két jó tulajdonsága miatt azzal az ötven szrral szemben), meg amúgy is beterhesedtem tőle… ti nem tudtok védekezni? Komolyan, ilyen intelligencia szinttel inkább nem kene gyereket vállalni.
2022. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

17#

Értelmes válasz. A bökkenő hogy a gyerekig nem volt semmi gond. De ŐK utána hazaköltöztek, a pasi ugyanúgy külföldön maradt. És innentől vannak a bökkenők.

2022. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
18-as Hidd el, hogy voltak a gyerek előtt is gondok, megkockáztatnám azt is, hogy nem volt betervezve sem.
2022. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Nem, gyerek előtt semmi gond nem volt.

Terveztük a babát , házat építettünk és nem hitelre.

Nem hiszem hogy előítéletesnek kellene lenni.

Anyagilag nincs gondom és nem vagyok rá szorulva a támogatására.

2022. febr. 20. 17:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!