Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint elhagy a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Adott egy kapcsolat, már 6 éve vagyunk együtt..

Egy éve elhagyott engem /minket (van egy másfél éves kisfiúnk)

Majd 8 hónap után vissza tért hogy ő mégis csak engem akar és engem szeret.

Ő az idő alatt volt vagy 5 nővel, folyamatosan szórakozott és ivott.

A lényeg hogy én abban az időszakban sem tudtam mással lenni, mert egyszerűen nem találtam a kiutat és már szinte depressziós lettem.

Szóval megbocsájtottam, vissza fogadtam..

Tartott pár hónapig, télleg jó volt minden nagyon, majd tegnap lelépett bulizni, meg ígérte hogy délelőtt már velünk is lesz.

Azóta sem érem, azóta sem veszi fel a telefont..

Tudom, hogy kezdődik elölről az egész szar ami volt.

Segítsetek kérlek titeket nagyon szépen, mert semmi ki utat nem találok, egyszerűen nem ad erőt sem a fiam, sem senki.

Csak sírok és örlődöm magamban, hogy én mit ronthatok el mindig.

Külföldön dolgozik, szombat és vasárnap van csak itthon, és 2 napot sem bír ki velünk :(

Mindent megteszek érte, főzök, mosok rá.

Kielégítem..

Nem tudom mi tevő legyek, nem tudom hogyan engedjem el...

Azt érzem hogy ehhez kevés vagyok és nem bírom..

Ha valaki járt már így, kérem írja le mi lenne a megoldás, mivel lenne nekem ezt egyszerűbb elengedni 😢

Előre is köszönöm Nektek ❤️


2022. febr. 20. 14:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a pozitív teszt után a fehér lovas hercegről leesett a celofán:D Hagyjuk már. A 17-esnek igaza van, és meglesz ennek még a böjtje sajnos, ami rohadt dühtő, mert mi fogjuk megszívni.
2022. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

21#

Mégis mit fogsz te ezen megszívni?

2022. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről meg nem hallottam, hogy semmi bökkenő nem volt a gyerek érkezése elott.. aki bulis, az előtte is az volt, ha meg valami csoda folytán tényleg “normális” volt előtte, akkor az csak a látszat volt.

Amúgy is az látszik, hogy bármit megtehet veled, szóval biztosan voltak jelek, csak nem vetted észre/nem akartad észre venni mert ugy voltal vele, hogy szereted, akkor meg csinálhat bármit, vele maradsz.

Itt a leve, idd meg.

2022. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
33%

mennyi rosszindulat szorult belétek basszus.

kedves kérdező, ha nagyon nem megy, akkor tényleg fordulj szakemberhez, de azt gondolom könnyebb lenne, ha szakítanátok. tudom mennyire tud fájni. én elég erős ember vagyok, de zuhantam már meg nagyon attól, hogy vége lett. és nem volt könnyű felállni. tervezd meg, hogy mit fogsz csinálni. és keresd azt, amit szeretsz csinálni. legyél emberek között.

nem te vagy rossz, csak nem illetek össze. lesz majd olyan, akinek te kellesz, de ahhoz előbb talpra kell állnod és büszke leszel magadra, hogy sikerült.

2022. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

26 éves, 24 évesen gyereke lett, és hitelmentes saját építésű ház, úgy, hogy még az országban sem voltatok. Valami nagyon sántít, akár szülői segítség, és mellette komoly presszió, hogy ez összejöhetett.

Ha nem volt ilyen, akkor lehet emiatt menekül, hogy úgy érzi, hogy ezt rákényszerítették, nem az ő döntése. Gürizik, a kötelező köröket megteszi, aztán próbál levegőt kapni a nyomás alól.

2022. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
21%
I wish i could be him just to love u.
2022. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nem, semmi segítség.

Rengeteget dolgoztunk érte, és volt olyan időszak hogy sokkal többet kerestem mint ő..

De nem fogok magyarázkodni.

2022. febr. 20. 18:51
 28/35 anonim ***** válasza:
68%
Az egyik válaszoló al kell teljesen egyet értenem, én voltam az 1#-es válaszoló is... Miért szültel most őszintén, mellesleg elég kamu a story önerőből a nálad idősebbeknek nem jön ősze saját ingatlan nem, hogy meg gyerek mellett... Szóval itt vannak gondok nem kicsit. Az részlet kérdése ki mennyit keresett nem ezen van a hangsúly!!! De itt nagyon nem kérek valami. Itt sirankozol a pasi miatt aki orba szájba hidd el félre is lép, ahelyett, hogy meg tedd a kellő lépéseket. Neked öt ismerned kelett elvileg. Elvileg... Old meg ha ennyire nagylány vagy!
2022. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Most téged komolyan bánt hogy 0 hitelből lett egy házunk?

Képzeld, havi 2500euró megkerestem.

De hagyjuk inkább, mindenki előtt van lehetőség hogy dolgozzon napi 12-15-15 órát.

2022. febr. 20. 19:37
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

29-es

Az én szemem nem a nulla hitelen akadt meg, hanem a ház építésen. 12-15 óra munka mellett külföldön hogy hoztátok össze Magyarországon?

2022. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!